Oferta pracy

Specjalista ds. kontroli jakości

Euphora Paese Sp. z o.o.

510

Jawornik (pow. myślenicki)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola i ocena jakości surowców, materiałów opakowaniowych bezpośrednich i zadrukowanych oraz półfabrykatów;

  • Przeprowadzanie kontroli przebiegu procesów konfekcjonowania i pakowania;

  • Analizowanie nieprawidłowości zaobserwowanych podczas kontroli oraz wyciąganie wniosków w celu rozwiązania zauważonego problemu;

  • Testy materiałów opakowaniowych bezpośrednich w tym testy kompatybilności;

  • Kontakt z dostawcami w celu wyjaśniania nieprawidłowości – także w języku angielskim;

  • Opracowywanie i prowadzenie dokumentacji kontroli jakości zgodnie z ustalonymi zasadami;

  • Opracowywanie metod badań oraz wykonywanie analiz fizyko-chemicznych wyrobów gotowych;

  • Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym laboratorium kontroli jakości;

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy;

  • Tworzenie i uaktualnianie dokumentów związanych z funkcjonowaniem systemu zapewnienia jakości.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne;

  • Wiedza analityczna;

  • Znajomość pakietu MS Office;

  • Zdolności komunikacyjne, samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej;

  • Znajomość norm PN-EN ISO 22716:2009 i PN-ISO 2859-1:2003 oraz innych związanych z zapewnieniem jakości będzie dodatkowym atutem;

  • Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na cały etat;

  • Niezbędne narzędzia pracy oraz możliwość udziału w szkoleniach.

  • Spotkania integracyjne i szkoleniowe

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie ze strony współpracowników

  • Rabaty pracownicze na produkty dostępne w firmie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

PAESE jest polską marką kosmetyków o międzynarodowym zasięgu.

„Naszą misją jest tworzenie i ciągłe udoskonalanie wyjątkowych produktów oraz usług, dzięki którym kobiety mogą czuć się piękniejsze i z większą pewnością eksponować swoje wewnętrzne wartości”.

Przewiń do profilu firmy