Oferta pracy

Specjalista ds. Kontroli Jakości

Klient Pracuj.plO firmie

  • Jaworzno, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Opis stanowiska:

  • Wdrażanie oraz nadzorowanie procedur zapewnienia jakości.
  • Zapewnienie zgodności wyrobu z wymaganiami.
  • Kontrola jakości wyrobów.
  • Analiza niezgodności oraz rekomendowanie działań naprawczych.
  • Doskonalenie procesów w aspekcie jakościowym.
  • Współuczestniczenie w pracach nad rozwojem i wdrażaniem nowych produktów oraz modyfikacją istniejących.
  • Nadzór nad jakościowym i terminowym sprawdzaniem lub wzorcowaniem wyposażenia do monitorowania i pomiarów.
  • Obsługa reklamacji.
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy.
  • Współpraca z Klientami/Dostawcami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.
  • Mile widziane doświadczenie w branży bateryjnej.
  • Znajomość systemów i standardów jakości.
  • Umiejętność wdrażania procedur i ustawiania procesów.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność pracy w grupie, inicjatywa i zaangażowanie.
  • Znajomość MS Office.

Gwarantujemy:

  • Umowa o pracę na okres próbny.
  • Wczasy pod gruszą.
  • Dodatek świąteczny.
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego pracowników.
  • Dofinansowanie do karnetu OK SYSTEM.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy