Specjalista ds. kontroli jakości

Cement Ożarów

  • Karsy (pow. opatowski)

    Karsy (pow. opatowski), świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie badań laboratoryjnych

  • Terminowe raportowanie wyników

  • Bieżąca kontrola i kalibracja aparatury kontrolno - pomiarowej

  • Aktywne uczestnictwo we wdrażaniu nowych analiz i metod badawczych, w tym badań posiadających akredytację

  • Tworzenie dokumentacji systemowej

  • Aktywne wspieranie systemu ISO od strony jakościowej

  • Współpraca z jednostkami akredytującymi i certyfikującymi

  • Nadzorowanie niezgodności, audytów wewnętrznych i zewnętrznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane chemiczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • Wiedza o systemach zarządzania jakością

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • Umiejętności analityczne

  • Komunikatywność i nastawienie na współpracę

  • Gotowość na rozwój

  • Otwartość na zmiany, podejmowanie inicjatywy

Mile widziane

  • Doświadczenie w laboratoriach prowadzących badania akredytowane

To oferujemy

  • Pracę w firmie należącej do koncernu znajdującego się w czołówce największych producentów cementu i innych materiałów budowlanych na świecie

  • Możliwość realizacji ciekawych zadań

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i wsparcie na etapie wdrożenia

  • Możliwość rozwijania i doskonalenia kompetencji zawodowych poprzez dostęp do szkoleń

  • Pakiet benefitów m.in. dofinansowanie do wypoczynku i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Pracę w organizacji, w której dbamy o bezpieczeństwo i przyjazną atmosferę

Cement Ożarów S.A. działa na rynku materiałów budowlanych od 1978 roku, oferując szeroki asortyment najwyższej jakości cementów. Posiadamy piec cementowy o wydajności do 8500 ton klinkieru na dobę – to największa instalacja tego typu w Europie!

Od roku 1995 należymy do międzynarodowego koncernu CRH z siedzibą w Irlandii, znajdującego się w gronie największych producentów materiałów budowlanych na świecie. CRH prowadzi produkcję w 29 krajach, zatrudniając około 73000 pracowników na całym świecie!

Scementuj z nami swoją przyszłość i dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy