Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kontroli Jakości

Stalco IndustriesO firmie

  • Cementowa 1, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Stalco Industries

Cementowa 1

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o zapewnienie prawidłowego toku produkcji, niezakłóconego procesami kontroli jakości,

  • Nadzór nad realizacją dostaw kooperantów, odbiór jakościowy elementów,

  • Kontrola towarów lub produktów zgodnie z normami jakości i bezpieczeństwa, standardami firmy i przepisami prawa,

  • Nadzór nad procesem produkcji pod względem jakości i zgodności wykonania z dokumentacją,

  • Odbiór końcowy produktów,

  • Dbanie o to, żeby sprzęt testowy był skalibrowany i działał prawidłowo,

  • Zgłaszanie anomalii jakości przełożonemu,

  • Zestawianie danych testowych i sporządzanie raportów jakości,

  • Identyfikacja możliwych obszarów poprawy procesów kontroli jakości,

  • Znajomość elementów normy ISO 9001:2015,

  • Współpraca z wszystkimi działami w firmie.

Nasze wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie,

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w zakresie kontroli jakości,

  • Znajomość obsługi urządzeń pomiarowych,

  • Znajomość języka angielskiego i\lub niemieckiego w stopniu zaawansowanym,

  • Biegła znajomość pakietu Microsoft i systemów zarządzania jakością,

  • Zrozumienie procesów produkcyjnych,

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,

  • Doświadczenie w sporządzaniu raportów i zestawień danych,

  • Umiejętność analizowania i interpretowania informacji technicznych,

  • Umiejętności w zakresie podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,

  • Zdolności organizacyjne, komunikacyjne oraz interpersonalne.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na okres próbny do 3-ch miesięcy, później umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin)

  • Wsparcie ze strony firmy i odpowiednie szkolenia w siedzibie firmy

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • Prywatna opieka medyczna

  • Pakiet socjalny

  • Pracę w dynamicznym, młodym zespole, w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Zatrudnimy entuzjastycznego i pracowitego specjalistę ds. kontroli jakości z dobrym okiem na szczegóły. Będziesz odpowiedzialny za przeprowadzanie standardowych kontroli jakości produktów naszej firmy oraz materiałów do ich produkcji, aby upewnić się, że spełniają one wymagane normy prawne i firmowe dotyczące bezpieczeństwa i jakości.