Oferta pracy

Specjalista ds. Kontroli Jakości

EMO-FARM Sp. z o.o.O firmie

  • Ksawerów (pow. łódzki wschodni)

    Ksawerów (pow. łódzki wschodni), łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie, aktualizacja oraz kontrola dokumentacji jakościowej (instrukcje kontrolne, specyfikacje, procedury, instrukcje stanowiskowe, instrukcje mikrobiologiczne, instrukcje techniczne);

  • Wsparcie w nadzorowaniu działań korygujących oraz planu postępowania z ryzykiem;

  • Przygotowywanie materiałów i dokumentacji związanej z procesem rejestracji;

  • Koordynowanie zmian dotyczących działu Kontroli Jakości, współpraca z działami: Badawczo-Rozwojowym i Rejestracji w zakresie przygotowywania dokumentacji;

  • Przestrzeganie zasad GMP;

  • Weryfikowanie dokumentacji w obszarze Kontroli Jakości pod względem zgodności z obowiązującymi przepisami wewnętrznymi Spółki oraz aktualnymi regulacjami prawnymi;

  • Śledzenie zmian w Farmakopei Europejskiej, aktach prawnych, normach;

  • Udział w procesach zakupów i kwalifikacji urządzeń oraz systemów skomputeryzowanych;

  • Archiwizacja dokumentów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane : chemiczne, farmaceutyczne, zarządzanie jakością);

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku oraz minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze analitycznym w Kontroli Jakości;

  • Znajomość przepisów GMP;

  • Mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego;

  • Znajomość obsługi urządzeń analitycznych, w tym technik chromatograficznych;

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji systemowej;

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie minimum B1 (praca z dokumentacją w języku angielskim);

  • Dobra znajomość środowiska Microsoft (Office) 365, w tym Excela;

  • Znajomość programu Access będzie dodatkowym atutem;

  • Umiejętność analizowania i przekazywania danych;

  • Zaangażowanie, kreatywność, samodzielność;

  • Dobra organizacja pracy, dokładność, umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Umowa na czas określony 2 lata

  • Możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji;

  • Szkolenia i profesjonalne wsparcie merytoryczne;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Wysoką kulturę organizacji;

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń.