Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kontroli jakości - Laboratorium Mikrobiologii

ABRAMCZYK Sp. z o.o.

  • Inflancka 7, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Inflancka 7

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad systemem HACCP

  • wykonywanie analiz mikrobiologicznych surowców i wyrobów gotowych

  • obsługa urządzeń ciśnieniowych oraz innego sprzętu do mikrobiologii, praca z odczynnikami niebezpiecznymi (kwasy, enzymy)

  • kontrolowanie terminów wzorcowania i serwisów sprzętu laboratoryjnego

  • kontrolowanie stanu sanitarnego zakładu – wymazy środowiskowe

  • składanie zamówień na odczynniki laboratoryjne

  • opracowanie i aktualizacja harmonogramów badań

  • opracowanie i aktualizacja analizy ryzyka dla surowców

  • tworzenie i aktualizowanie metodyk poszczególnych badań mikrobiologicznych

  • pomoc w prowadzeniu szkoleń z zakresu higieny

Nasze wymagania

  • konieczne doświadczenie w przemyśle spożywczych

  • samodzielność oraz sumienność połączona z kreatywnym i energicznym nastawieniem do realizacji powierzonych zadań

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczka darmowych ryb co miesiąc

  • i wiele, wiele innych...