Oferta pracy

Specjalista ds. Kontroli Jakości

Nowel Sp. z o.o.

  • Szarych Szeregów 11, Legionowo
    Legionowo, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Szarych Szeregów 11

Legionowo

Twój zakres obowiązków

  • pobór i kontrolę próbek surowców i opakowań, podejmowanie decyzji odnośnie przyjęcia lub odrzucenia dostawy,

  • kontrolę wyrobów gotowych w toku produkcji oraz w trakcie okresu przechowywania,

  • wykonywanie kontroli wynikających z obowiązujących dokumentów systemu zarządzania jakością,

  • zwalnianie wyrobów gotowych do obrotu,

  • podejmowanie decyzji odnośnie zatrzymania produktu niespełniającego wymagań,

  • pobór i archiwizację próbek referencyjnych surowców i wyrobów gotowych,

  • dopuszczenie linii do produkcji po czyszczeniu,

  • weryfikację skuteczności czyszczenia linii produkcyjnych przy pomocy szybkich testów,

  • bieżące przekazywanie informacji zwrotnej o stwierdzonych niezgodnościach i odchyleniach jakościowych do Działu Produkcji,

  • prowadzenie dokumentacji i sporządzanie raportów,

  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy oraz przestrzeganie zasad BHP.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (najlepiej: technologia żywności, towaroznawstwo, ocena jakości) lub wykształcenie średnie kierunkowe i doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,

  • podstawową znajomość problemów jakości i bezpieczeństwa żywności,

  • podstawową znajomość MS Excel,

  • samodzielność, zaangażowanie, skrupulatność, systematyczność,

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym w ruchu ciągłym (w tym weekendy),

  • badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich wykonania).

To oferujemy

  • pracę w szybko rozwijającej się firmie, która łączy stabilną pozycję na rynku i prawie stuletnią tradycję z innowacyjną technologią,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • dodatek do wynagrodzenia za pracę w weekendy i święta,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • bony świąteczne i udział w imprezach firmowych,

  • darmowy transport dla pracowników z okolic Płońska, Nasielska, Pułtuska,

  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

NOWEL Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producentów pieczywa do odpieku w Polsce i Europie. Posiadamy jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w swojej branży. Od prawie 100 lat konsekwentnie budujemy swoją pozycję rynkową w oparciu o pasję, tradycję, wysoką jakość produktów i stały postęp technologiczny. Dzięki zaangażowaniu, wiedzy oraz doświadczeniu naszych pracowników zdobywamy zaufanie kolejnych pokoleń konsumentów, którzy każdego dnia chętnie sięgają po oferowane przez nas pieczywo.

Nie czekaj! Dołącz do Nas. Postaw na swój rozwój w NOWEL Sp. z o.o.!

Przewiń do profilu firmy