Oferta pracy

Specjalista ds. kontroli jakości

Dawtona Frozen Sp. z o.o.O firmie

  • Leszno (pow. warszawski zachodni), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

DAWTONA FROZEN

poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista ds. kontroli jakościNumer ref.: Nr ref.: 02/09/2020

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • kontrola jakości dostaw surowców, półproduktów oraz wyrobów gotowych;
  • kontrola i weryfikacja dokumentacji jakościowej oraz parametrów procesu produkcji i pakowania wyrobów gotowych;
  • raportowanie wyników kontroli oraz badań wyrobów w trakcie produkcji;
  • ścisła współpraca z działem zaopatrzenia, produkcji i magazynu w celu weryfikacji zaistniałych niezgodności;
  • nadzór nad realizacją procesu mycia i dezynfekcji oraz dopuszczenie linii produkcyjnych do pracy;
  • kontrola i ocena stanu sanitarno-higienicznego zakładu;
  • wykonywanie prostych analiz fizyko-chemicznych i sensorycznych oraz nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym;
  • zaangażowanie w działania prowadzące do poprawy jakości produktów,
  • zgłaszanie reklamacji surowców i opakowań do dostawców.

Nasze oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy w kontroli jakości w przemyśle spożywczym;
  • wykształcenie min. średnie: gastronomia, technologia żywności, biologia lub pokrewne;
  • dobra organizacja swojej pracy;
  • zaangażowanie, spostrzegawczość i systematyczność;
  • umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;
  • dobra współpraca z ludźmi oraz konsekwencja w działaniu;
  • brak przeciwwskazań do pracy w systemie 3-zmianowym (w tym praca w godzinach nocnych).

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej, znaczącej pozycji na rynku;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
  • prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę;
  • premie świąteczne.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dawtona Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bieniewickiej 52, 05-870 Błonie.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy