Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kontroli Jakości

ZREW Transformatory S.A.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prób elektrycznych transformatorów,

  • prowadzenie kontroli operacyjnych w procesie oraz materiałów na wejściu,

  • prowadzenie dokumentacji i zapisów oraz sporządzanie raportów z testów i kontroli,

  • dopuszczanie gotowego produktu do wysyłki na podstawie uzyskanych wyników,

  • Inicjowanie i udział w analizie przyczyn zaistniałych niezgodności.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne, preferowane kierunki elektryczne,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz interpretacji wyników prób elektrycznych,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodna komunikację,

  • mile widziane uprawnienia SEP,

  • umiejętności analityczne, systematyczność,

  • gotowość do pracy zmianowej i wyjazdów delegacyjnych krajowych i zagranicznych,

  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office ,

  • samodzielność i dobra organizacja pracy,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie ukierunkowanej na nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania,

  • międzynarodowe środowisko pracy,

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna, pakiet sportowo-rekreacyjny, fundusz socjalny,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień