Oferta pracy

Specjalista ds. kontroli jakości

Caparol Polska Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wstępna kontrola wejściowa surowców zgodna z zakresem procedur

  • kontrola jakości produktów w oparciu o specyfikacje

  • analiza porównawcza jakości surowców i produktów

  • obsługa urządzeń laboratoryjnych zgodnie z wewnętrznymi procedurami

  • praca w środowisku SAP oraz oprogramowania do barwienia produktów

  • prowadzenie dokumentacji oraz raportowanie zgodnie ze standardami firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu chemicznym lub pokrewnym

  • doświadczenie zawodowe w kontroli jakości produkcji będzie ważnym atutem

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

  • dobra organizacja pracy oraz dokładność i skrupulatność w pracy laboratoryjnej

  • zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie i możliwość pracy z najnowocześniejszymi technologiami

  • jasne zasady zatrudnienia na umowę o pracę i terminową wypłatę wynagrodzenia;

  • możliwość dalszego rozwoju kompetencji zawodowych

  • wysokiej jakości narzędzi pracy i dobrą atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Caparol Polska Sp. z o.o.

Firma Caparol to wiodący, międzynarodowy producent profesjonalnych farb, tynków, systemów ociepleń, farb dyspersyjnych oraz systemów do renowacji i ochrony betonu.

W Polsce od niemal 25 lat działamy z sukcesami w branży chemii budowlanej, tworząc i sprzedając wysokiej jakości produkty i rozwiązania odpowiadające na obecne i przyszłe potrzeby naszych Klientów. Więcej informacji o nas znajdziesz na stronie www.caparol.pl

Przewiń do profilu firmy