Oferta pracy

Specjalista ds. Kontroli Jakości (m/k)

STRABAG Sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu! Do Dyrekcji Budownictwa Ogólnego poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Przygotowanie i nadzór nad tworzeniem dokumentacji jakościowej zgodnie z wymogami Koncernu
  • Koordynacja działań z zakresu zarządzania i kontroli jakości dla Projektu
  • Tworzenie procedur i instrukcji jakościowych
  • Weryfikacja dokumentacji kontraktowej w zakresie spełnienia procedur jakościowych
  • Prowadzenie i Nadzór działań korygujących, zapobiegawczych i innych w ramach ciągłego doskonalenia
  • Weryfikacja i odbiór końcowej dokumentacji jakościowej dostarczanej do Zamawiającego
  • Przeprowadzanie audytów kontrolnych w zakresie jakości procedur
  • Sprawdzanie zgodności wymagań polityki jakości zawartych w Kontrakcie między Wykonawcą oraz Podwykonawcami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy w przemyśle
  • Wzorowa umiejętność organizacji pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności
  • Bardzo dobre warunki oraz narzędzia pracy
  • Bogaty pakiet szkoleń w ramach Akademii Koncernu oraz kursy języków