Oferta pracy

Specjalista ds. Kontroli Jakości

Sopro PolskaO firmie

Sopro Polska

Przemysłowa 16

Nowiny (pow. kielecki)

Twój zakres obowiązków

  • • kontrola wyrobów w produkcji seryjnej,

  • • kontrola dostaw surowców,

  • • badanie i ocena surowców pod kątem możliwości ich wykorzystania w produktach,

  • • prowadzenie dokumentacji z prowadzonych badań oraz dokumentacji wewnętrznej,

  • • przygotowywanie dokumentacji zakładowej kontroli produkcji,

  • • raportowanie do Centrali (kontakt w j. angielskim),

  • • prowadzenie rejestru kart charakterystyki,

  • • prowadzenie deklaracji właściwości użytkowych (znak CE, B).

Nasze wymagania

  • • doświadczenie pracy w dziale kontroli jakości,

  • • wykształcenie: technikum chemiczne lub wyższe o profilu chemicznym lub pokrewnym,

  • • znajomość języka angielskiego (w celu kontaktów z Centralą, działami R&D),

  • • dobra organizacja pracy oraz dokładność i skrupulatność w pracy laboratoryjnej,

  • • zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • praktyczna umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi,

  • znajomość Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • elastyczny czas pracy: rozpoczęcie w godz. 7:00-9:00, zakończenie w godz. 15:00-17:00

  • darmowe miejsce parkingowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • świętowanie urodzin

  • odzież robocza