Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Kontroli Jakości

Sopro PolskaO firmie

Sopro Polska

Przemysłowa 16

Nowiny (pow. kielecki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • • kontrola wyrobów w produkcji seryjnej,
  • • kontrola dostaw surowców,
  • • badanie i ocena surowców pod kątem możliwości ich wykorzystania w produktach,
  • • prowadzenie dokumentacji z prowadzonych badań oraz dokumentacji wewnętrznej,
  • • przygotowywanie dokumentacji zakładowej kontroli produkcji,
  • • raportowanie do Centrali (kontakt w j. angielskim),
  • • prowadzenie rejestru kart charakterystyki,
  • • prowadzenie deklaracji właściwości użytkowych (znak CE, B).

Nasze wymagania

  • • doświadczenie pracy w dziale kontroli jakości,
  • • wykształcenie: technikum chemiczne lub wyższe o profilu chemicznym lub pokrewnym,
  • • znajomość języka angielskiego (w celu kontaktów z Centralą, działami R&D),
  • • dobra organizacja pracy oraz dokładność i skrupulatność w pracy laboratoryjnej,
  • • zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • praktyczna umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi,
  • znajomość Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • elastyczny czas pracy: rozpoczęcie w godz. 7:00-9:00, zakończenie w godz. 15:00-17:00
  • darmowe miejsce parkingowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • świętowanie urodzin
  • odzież robocza

Aktualne oferty pracodawcy
PRACUJwSOPRO_LAB

Specjalista ds. Kontroli Jakości, Przemysłowa 16, Nowiny (pow. kielecki)