Specjalista ds. Kontroli Jakości

  • Oborniki Śląskie, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.10.2018
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 17.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Organique Sp. z o.o. Sp. k.

    Naturalne piękno życia to nasza inspiracja do wszystkich działań. Chcemy, żeby klienci czuli się szczęśliwi. Dlatego od ponad piętnastu lat tworzymy naturalne, zdrowe i przyjazne środowisku kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, do kąpieli, a także produkty do aromaterapii. Nasze produkty, oprócz wysokiej jakości i  skuteczności, posiadają wyjątkowe zapachy. Tworząc produkty Organique codzienne czynności związane z  pielęgnacją zamieniamy w terapie i rytuały.

    Miejsce pracy: Oborniki Śląskie
    Opis stanowiska:
    • kontrola jakości wytwarzanych kosmetyków, materiałów wejściowych, procesów produkcyjnych, monitorowanie środowiska pracy, archiwizacja prób
    • ocena oraz zwalnianie/zatrzymywanie komponentów, produkcji w toku, wyrobu gotowego
    • pobór, archiwizowanie, regularny przegląd prób archiwalnych oraz dokumentacji
    • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie wyposażenia laboratoryjnego
    • prowadzenie regularnie zapisów w dokumentacji  laboratorium kontroli jakości
    • współuczestnictwo w procesach jakościowych
    • udział w projektach wdrożeniowych, wykonywanie prób technologicznych nowych produktów, przeprowadzanie testów stabilności, proponowanie nowych rozwiązań i zmian
    • nadzór nad produktami aktualnie wytwarzanymi w zakresie technologii wytwarzania, optymalizacja procesów produkcyjnych, transferu technologii
    Wymagania:
    • wykształcenie średnie lub wyższe chemiczne lub pokrewne
    • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • znajomość zagadnień dot. produkcji wyrobów chemii gospodarczej, kosmetyków
    • dobra znajomość programów MS Word, MS Excel
    • znajomość wymagań GMP, HACCP
    • znajomość przepisów prawnych z związanych z branżą kosmetyczną
    • otwartość na nowe doświadczenia i zdobywanie wiedzy oraz umiejętność szybkiego jej przyswajania
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • systematyczność, rzetelność i odpowiedzialność
    • umiejętność pracy w zespole
    • certyfikat audytora wewnętrznego ISO 22716 będzie dodatkowym atutem
    Oferujemy:
    • pracę w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo
    • zdobycie cennego doświadczenia
    • pracę z młodym, dynamicznym zespołem
    • możliwość rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym
    klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Organique z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Organique sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy Placu Strzelecki 20 we Wrocławiu. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.