Oferta pracy

Specjalista ds. kontroli jakości

INTERMAG Sp. z o.o.O firmie

  • Olkusz, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
INTERMAG

Wiodący polski producent nawozów specjalistycznych, biostymulatorów, preparatów mikrobiologicznych dla rolnictwa i ogrodnictwa oraz produktów prozdrowotnych dla zwierząt.

Aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

TWOJE ZADANIA:

  • bieżąca kontrola jakości surowców, półproduktów oraz wyrobów gotowych wytwarzanych w firmie
  • przygotowanie do analiz próbek nawozów i surowców
  • przestrzeganie, aktywny udział w tworzeniu procedur oraz instrukcji zgodnych z wprowadzonymi w firmie systemami jakości (np. ISO , HACCP)
  • opracowywanie planów kontroli oraz definiowanie niezgodności
  • bieżąca praca w systemach komputerowych działających w firmie
  • tworzenie raportów, analiz związanych z kontrolą jakości
  • efektywna komunikacja z pozostałymi działami

ZAPEWNIAMY:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju zawodowego
  • umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w młodym i energicznym zespole
  • szeroki zakres benefitów

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia wyższego chemicznego lub pokrewnego
  • min. 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, dodatkowym atutem będzie praca w przemyśle chemicznym
  • znajomości narzędzi jakościowych (5W, A3 itp.) oraz znajomości pakietu MS Office
  • umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • sumienności, rzetelności, dokładności, dyspozycyjności,
  • umiejętności analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • prawa jazdy. Kat. B.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pomiarze zawartości pierwiastków chemicznych z wykorzystaniem analizy IPC-OES
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Za nadesłane zgłoszenia dziękujemy, jednocześnie informując, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Intermag sp. z o.o.    z siedzibą w Olkuszu zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dodatkowo wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Intermag sp. z o.o. z siedzibą w Olkuszu. Jestem świadom, iż przysługuje mi prawo odwołania niniejszej zgody.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy