Specjalista ds. Kontroli Jakości

  • Klucze (pow. olkuski), Olkusz, małopolskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 06.08.2019
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 05.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    bottom
    Velvet CARE jest jednym z największych producentów artykułów higienicznych codziennego użytku w Polsce i w Europie Środkowo – Wschodniej. Sercem firmy jest marka Velvet, marka papierów toaletowych, ręczników papierowych i chusteczek higienicznych cieszących się największą popularnością w Polsce. Zatrudniamy ponad 600 pracowników, których zaangażowanie przekłada się na jakość produktów. To co nas wyróżnia, to ponad 120 – letnia tradycja, a zakład produkcyjny w Kluczach w woj. małopolskim od ponad wieku specjalizuje się w produkcji wyrobów papierowych i celulozowych.
    bottom
    bottom
    Miejsce pracy: Klucze, okolice Olkusza

    Zakres obowiązków

    • Przeprowadzanie analiz i sporządzanie raportów jakościowych
    • Kontrola jakości surowców,  produktów, towarów, zwalnianie wyrobów do sprzedaży
    • Nadzór nad reklamacjami dotyczącymi surowców, towarów i wyrobów
    • Przeprowadzanie okresowych szkoleń  jakościowych
    • Przeprowadzanie okresowych szkoleń w zakresie ISO 9001, 14001, BRC CP, IFS HPC, GMP 22716
    • Przeprowadzanie audytów i kontroli wewnętrznych (ISO 9001, 14001, BRC CP, IFS HPC, GMP 22716)
    • Nadzór nad analizą niezgodności stwierdzonych w trakcie audytów zewnętrznych, wewnętrznych, w procesie produkcyjnym, reklamacjach od Klientów
    • Nadzór nad realizacją planów działań zapobiegawczych i korygujących
    • Opracowywanie, wprowadzanie zmian i zatwierdzanie dokumentacji jakościowej

    Poszukiwane kompetencje

    • Wykształcenie wyższe ( preferowane chemiczne, papiernictwo, technologia żywności, technologia kosmetyków)
    • Mile widziane doświadczenie w branży papierniczej, kosmetycznej lub spożywczej
    • Praktyczna znajomość norm ISO 9001:2015, 14001:2015, ISO 22716:2009
    • Praktyczna znajomość standardów BRC CP, IFS HPC, HACCP
    • Doświadczenie w prowadzeniu audytów wewnętrznych
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
    • Umiejętność pracy w zespole i nastawienie na realizację celu

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pracę w firmie z długoletnią tradycją, rozpoznawalnymi markami
    • Świadczenia pozapłacowe - karta multisport oraz dodatkowa opieka medyczna
    • Możliwość korzystania ze sklepiku z artykułami firmowymi
    • Poznanie najnowszych technologii
    • Pracę umożliwiającą podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy
    • Możliwość wykazania się inicjatywą i skutecznością
    • Pracę w zgranym i zmotywowanym zespole