Specjalista ds. kontroli jakości opakowań (branża kosmetyczna)

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

8 00010 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta – jednej z największych firm kosmetycznych w Polsce, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: Specjalista ds. Kontroli Jakości Opakowań

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola odbiorcza opakowań zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • Nadzór nad wzorami, próbkami z dostaw i dokumentacją działową

  • Walidacja nowych metod analitycznych i sprzętu laboratoryjnego

  • Współudział w tworzeniu procedur, check list i specyfikacji dla kontroli wejściowej opakowań

  • Współpraca w zakresie realizacji procesu reklamacji (pełna analiza wdrożenia, udzielanie odpowiedzi na pytania reklamacyjne)

  • Organizacja i udział w audytach u dostawców

  • Tworzenie comiesięcznych KPI i ocena dostawców wg. ustalonych wskaźników

  • Wnioskowanie i udział w zakupie nowego sprzętu kontrolno - pomiarowego do badań i analiza jego zgodności z GLP/GMP/GHP

Wymagania pracodawcy

  • Min. roczne doświadczenie w zakresie kontroli odbiorczej opakowań (w przemyśle kosmetycznym lub pokrewnym)

  • Znajomość procesów przetwórstwa tworzyw sztucznych (zasady działania wtryskarek, budowa i zasada działania form wtryskowych)

  • Znajomość rysunku technicznego - warunek konieczny

  • Znajomość szeroko pojętych materiałów opakowaniowych i ich właściwości (szkło, metal, papier, tworzywo itp.)

  • Umiejętność obsługi sprzętu kontrolno – pomiarowego zgodnie z GLP/GMP

  • Gotowość do pracy w systemie II zmianowym

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe (zgodne z doświadczeniem zatrudnionej osoby)

  • Dodatkowy system premiowy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną wybraną przez kandydata formę umowy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity pozapłacowe (grupowe ubezpieczenie na życie i pakiet zapewniający opiekę medyczną)

  • Swobodę działania oraz możliwość poszerzenia swoich kompetencji oraz rozwoju w strukturach firmy

  • Rozwojową i pełną nowych wyzwań pracę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie