Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kontroli Jakości

BMI Braas Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoska 17, Płońsk
    Płońsk, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BMI Braas Sp. z o.o.

Bydgoska 17

Płońsk

Twój zakres obowiązków

  • Badanie jakości oraz ocena zgodności surowców, półproduktów i wyrobów gotowych zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami, ocena wizualna pod kątem wad

  • Analizowanie wyników kontroli

  • Kontrola procesu produkcyjnego pod kątem osiągania założonych celów jakościowych

  • Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją jakościową

  • Zarządzanie wyrobem niezgodnym w procesie produkcyjnym: identyfikacja, izolacja oraz ewidencja wyrobów niezgodnych

  • Czynny udział w wyjaśnianiu reklamacji

  • Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym; jego ewidencją, legalizacją, sprawnym działaniem

  • Wsparcie liderów linii produkcyjnej w zakresie zagadnień jakościowych

  • Przeprowadzanie przeglądów jakościowych oraz szkoleń pracowników

  • Archiwizacja wzorów produkcyjnych

  • Udział w audytach jakościowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie lub student studiów zaocznych

  • Praca 3-zmianowa

  • Znajomość j. angielskiego – A2/B1

  • Znajomość podstaw lean manufacturing

  • Znajomość zagadnień kontroli jakości

  • Bardzo dobra i efektywna komunikacja

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Konstruktywne podejście do stawianych zadań, nastawione na uzyskanie rezultatów

  • Gotowość i chęć do zdobywania oraz rozwijania wiedzy z zakresu zajmowanego stanowiska

  • Dyspozycyjność

  • Kreatywność

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Narzędzia pracy

  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę

  • Ciekawą ofertę socjalną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Szkolenia i inne działania rozwojowe

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

BMI to lider produkcji systemów dachowych dedykowanych na dachy płaskie i skośne w Europie, Azji i Afryce.

BMI Polska łączy jedne z największych i najbardziej zaufanych marek w branży: BMI Icopal i BMI Braas.

W BMI wierzymy, że dach to coś więcej. Dlatego dostarczamy innowacyjne systemy hydroizolacji oraz pokryć dachowych, które zmieniają sposób życia i pracy naszych klientów, zapewniają schronienia i pomagają dbać o środowisko.

Wartości BMI stanowią standardy naszych zachowań. Są to zasady, które określają co dla nas jest ważne i pomagają nam w codziennej pracy. W naszych zespołach ludzie Wzmacniają się nawzajem dzieląc wiedzą i doświadczeniem, liderzy Inspirują swoje zespoły do przejmowania inicjatywy oraz Rozwijania swoich kompetencji. Pracujemy w wielopokoleniowym środowisku, gdzie Łączenie się jest bardzo istotne i tworzy niesamowitą atmosferę.

Przewiń do profilu firmy

Kogo szukamy

Szukamy osoby na stanowisko Specjalista ds. Kontroli Jakości, która będzie badać jakość surowców oraz wyrobów gotowych. Na tym stanowisku osoba będzie raportować bezpośrednio do Kierownika Zakładu.