Oferta pracy

Specjalista ds. Kontroli Jakości

Puratos Polska Sp. z o.o.

  • Lutycka 93, Jeżyce, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Lutycka 93

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie analiz laboratoryjnych surowców i wyrobów gotowych, zgodnie z zatwierdzonymi metodami

  • Współpraca z laboratoriami zewnętrznymi

  • Archiwizowanie próbek

  • Kontrola zapisów i parametrów operacyjnych

  • Kontrola higieny związana z procesem produkcyjnym

  • Ewidencjonowanie wyników analiz

  • Kalibracja sprzętu do badań i dbanie o stan techniczny urządzeń laboratoryjnych

  • Sporządzanie raportów

  • Wsparcie w prowadzeniu dokumentacji i nadzór nad dokumentacją

  • Analiza działań zapobiegawczych i korygujących

  • Przeprowadzanie podstawowych szkoleń w ramach Systemów Zarządzania Jakością dla pracowników

  • Współpraca z firmą DDD (Deratyzacja, Dezynsekcja, Dezynfekcja)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w kierunkach: chemia, towaroznawstwo, technologia żywności, biotechnologia.

  • Preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku, w przetwórstwie spożywczym min 2 lata

  • Praktyczna znajomość norm związanych z jakością (preferowana norma BRC)

  • Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Znajomość metodologii prowadzenia analiz jakościowych

  • Praktyczna znajomość urządzeń pomiarowych

  • Samodzielność i umiejętność planowania swojej pracy

  • Umiejętności komunikacyjne – asertywność

  • Umiejętność prowadzenie projektów

Mile widziane

  • Znajomość SAP

To oferujemy

Oferujemy bezpieczne środowisko pracy, współpracę z zaangażowanym i chętnym do pomocy zespołem, warunki finansowe dopasowane do kwalifikacji, prywatną opiekę medyczną, dofinansowane pakiety ubezpieczeniowe. Podchodzimy elastycznie do organizacji czasu pracy, zapewniamy niezbędne narzędzia. Prowadzimy szereg procesów mających na celu analizowanie motywacji i zaangażowania pracowników. Wspieramy dobre wyniki pracy, dzięki premii za realizację celów rocznych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Puratos opracowuje, produkuje i dystrybuuje na całym świecie komponenty dla piekarzy, cukierników i producentów czekolad. Jesteśmy firmą globalną, słynącą z innowacji. Zatrudniamy ponad 9000 pracowników w ponad 100 krajach. Nie ustajemy w dążeniach do ciągłego rozwoju, dzięki czemu umacniamy swój wizerunek lidera rynku. To wszystko, w połączeniu ze szczerym zaangażowaniem naszych pracowników i partnerów, sprawia, że praca w Puratos jest wyjątkowym doświadczeniem.

Przewiń do profilu firmy

Misja stanowiska

Misją stanowiska jest budowanie partnerskich relacji z klientami poprzez zapewnienia dostępności produktów spełniających najwyższe standardy jakościowe, odpowiadające normom wewnętrznym firmy jaki oczekiwaniom klienta oraz niezależnych instytucji audytujących branżę spożywczą.

Ważne informacje!

Poszukujemy osób, które potrafią efektywnie współpracować z różnymi obiorcami swojej pracy, bezustannie się doskonalą i skutecznie komunikują. Szukamy osób, które potrafią zarządzić potrzebami klienta wewnętrznego, odpowiednio ustalić priorytety i rzetelnie realizować powierzone im zadania.

Zapraszamy Cię do naszego zespołu!