Specjalista ds. Kontroli Jakości

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 22.11.2018
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 22.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. to firma z ponad 170-letnią tradycją, oferująca wielkogabarytowe konstrukcje stalowe (m.in. dźwigi stoczniowe), dmuchawy promieniowe, oryginalne części zamienne do silników okrętowych, szeroki zakres produkcji kooperacyjnej, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny swoich wyrobów realizowany na całym świecie.

    W związku z rozwojem Spółki poszukujemy, osoby na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. KONTROLI JAKOŚCI

    Miejsce pracy: Poznań

    Główne zadania:

    • Przeprowadzanie i dokumentowanie czynności kontrolnych, pomiarów wynikających z dokumentacji technologiczno-konstrukcyjnej w toku produkcji
    • Potwierdzanie jakości elementów w procesie zdawania produktów
    • Ocena wyrobu gotowego i kompletacja dokumentów jakościowych

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie minimum średnie techniczne
    • Uprawnienia VT-2
    • Mile widziane uprawnienia UT-2, MT-2 PT-2
    • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
    • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
    • Mile widziana umiejętność obsługi sprzętu pomiarowego tj. Trackera, dalmierzy laserowych, teodolitu niwelatora

    Oferujemy:

    • Stałą umowę o pracę po okresie próbnym w firmie o wieloletniej tradycji
    • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
    • Specjalistyczne szkolenia w obszarze kontroli jakości
    • Łatwy dojazd do miejsca pracy – dobra lokalizacja obok przystanku MPK
    • Fundusz socjalny m.in. dofinansowanie do karty sportowej, dofinansowanie do urlopu pracownika, dofinansowanie kolonii i obozów dla dzieci pracownika

    Aplikacje prosimy przesłać klikając przycisk Aplikuj, w temacie wpisując nazwę stanowiska.

    Oświadczam, że zostałem poinformowana/y, że:

    1. Administratorem moich danych osobowych jest H. CEGIELSKI - POZNAŃ Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-485) ul. 28 czerwca 1956 r. NR 223/229,

    2. H. CEGIELSKI – POZNAŃ Spółka Akcyjna przetwarza moje dane w zakresie przekazanym przez mnie w dokumentach aplikacyjnych oraz ujawnionym przeze mnie w czasie rozmowy kwalifikacyjnej,
    3. Moje dane osobowe są przetwarzane przez H.CEGIELSKI – POZNAŃ Spółka Akcyjna dla potrzeb rekrutacji na ww. stanowisko,
    4. Moje dane będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego na powyższe stanowisko,
    5. Podstawą prawną przetwarzania moich danych jest art. 6 ust. 1 lit. f) RODO,  a usprawiedliwionym interesem przetwarzania moich danych jaki realizuje H. CEGIELSKI – POZNAŃ Spółka Akcyjna jest wyłonienie najlepszego kandydata, któremu zostanie zaproponowane zawarcie umowy,
    6. Odbiorcą moich danych mogą być podmioty świadczące na zlecenie H. CEGIELSKI – POZNAŃ Spółka Akcyjna usługi związane z procesem rekrutacji,
    7. Mam prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu moich danych osobowych,
    8. Mam prawo do prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie danych osobowych,
    9. Podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy.

    Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy do przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku „ Aplikuj” lub „Aplikuj teraz”.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez H.CEGIELSKI – POZNAŃ S.A. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”
    bottom