Oferta pracy

Specjalista ds. kontroli jakości

Pepco Poland Spółka z o. o.O firmie

  • Strzeszyńska 73A, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Pepco Poland Spółka z o. o.

Strzeszyńska 73A

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie właściwej jakości produktów wprowadzanych do sprzedaży oraz ich prawidłowego oznakowania,

  • zapewnienie dokumentacji dotyczącej jakości produktów zgodnej z przepisami prawa,

  • opracowanie procedur i procesów dotyczących zachowania wymogów bezpieczeństwa produktów i ich właściwego oznakowania oraz zgodność działań firmy z wymaganiami ochrony środowiska,

  • monitorowanie regulacji prawnych dotyczących bezpieczeństwa i oznakowania produktów oraz ochrony środowiska w zakresie produktów wprowadzanych do obrotu,

  • analizowanie reklamacji przed i posprzedażowych oraz przygotowywanie protokołów reklamacyjnych,

  • kontakt z dostawcami towarów w celu monitorowania jakości towarów

  • kontakty z instytucjami kontrolującymi (PIH, SANEPID) oraz laboratoriami badawczymi,

  • przeprowadzanie testów jakościowych.

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie wyższe (kierunek towaroznawstwo, inżynieria produkcji),

  • posiadasz przynajmniej 2-letnie doświadczenie w dziale jakości w firmie handlowej lub produkcyjnej (branża odzieżowa/przemysłowa)

  • znasz przepisy w zakresie bezpieczeństwa i oznakowania produktu,

  • masz znajomość przepisów dotyczących ochrony środowiska w zakresie produktów wprowadzanych do obrotu,

  • masz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie (warunek konieczny),

  • jesteś nastawiony na przestrzeganie norm i standardów,

  • jesteś zorientowany na cel,

  • cechuje Cię skrupulatność i dobra organizacja pracy własnej.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • korzystne warunki wynagradzania i przyjazną atmosferę,

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

  • Multikafeteria

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy