Specjalista ds. Kontroli Jakości

  • Poznań, Gądki (pow. poznański), wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sourcevit Sp. z o.o.

    Bucelfruta Lda jest miedzynarodową firmą z Polskim oddziałem w Gądkach pod Poznaniem, współpracującą z Jeronimo Martins w portugalii i w polsce w zakresie sprzedaży warzyw, owoców i roślin

    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Gądki (pow. poznański)

    Opis stanowiska:

    • kontrola jakości owoców i warzyw
    • kontrolowanie wysyłanego i odbieranego towaru
    • przygotowywanie ładunków pod wysyłkę
    • prowadzenie HACCP i IFS

    Wymagania:

    • znajomość dotycząca kontroli jakości owoców i warzyw
    • znajomość HACCP i IFS
    • znajomości języka angielskiego lub hiszpańskiego/portugalskiego
    • znajomości obsługi komputera (MS Office)
    • umiejętności pracy w zespolesamodzielności i dobrej organizacji pracy, dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • atrakcyjne stałe wynagrodzenie
    • umowę o pracę po okresie próbnym
    • pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Bucelfruta z siedzibą w Gądkach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Sourcevit Sp. z o.o.  z siedzibą w Gądkach przy ul. Towarowej 1 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.