Oferta pracy

Specjalista ds. kontroli jakości procesów windykacyjnych

Alektum Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie regularnych odsłuchów pracowników zespołu CC pod kątem zgodności z procedurami wewnętrznymi, zasadami dobrych praktyk,

  • przeprowadzanie kontroli jakości w procesie obsługi korespondencji papierowej/e-mail, reklamacyjnej,

  • dbanie o wysoki poziom obsługi klienta zadłużonego poprzez wewnętrzne szkolenia,

  • optymalizacja procesów,

  • aktualizacja procedur wewnętrznych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • wysoki poziom kultury osobistej,

  • wiedza z zakresu zasad obsługi klienta zadłużonego, ochrony danych osobowych, znajomość zasad dobrych praktyk,

  • samodzielność w działaniu, chęć do wdrażania nowych rozwiązań,

  • komunikatywność, empatia, pozytywne nastawienie do pracy.

To oferujemy

  • samodzielne stanowisko pracy,

  • długofalową współpracę,

  • możliwość rozwoju poprzez wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia,

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy do wyboru pomiędzy 7.00 a 9.00,

  • pakiet benefitów (dofinansowanie do karty sportowej, możliwość ubezpieczenia grupowego, pakiet prywatnej opieki medycznej, darmowe indywidualne zajęcia z języka angielskiego).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne