Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Kontroli Jakości

KLIMORO firmie

KLIMOR

Żuławska 6

Pszczółki (pow. gdański)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Zatrudnienie związane jest z rozwojem działalności produkcyjnej firmy w zakresie produkcji central wentylacyjnych i urządzeń powiązanych.

Do zadań zatrudnionych pracowników należy kontrola jakości urządzeń (central wentylacyjnych) ; dbałość o przestrzeganie przyjętych norm jakości w procesie produkcyjnym; wdrażanie technik naprawczych mających na celu stałe podnoszenie jakości produktów; wdrażanie procedur i narzędzi kontroli jakości. Stanowisko bezpośrednio współpracuje w kierownictwem produkcji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie, chętnie techniczne
  • zamiłowanie do porządku, sumienność, zaangażowanie w pracę
  • uprawnienia audytora wewnętrznego w zakresie jakości byłyby dodatkowym atutem
  • znajomość norm jakościowych oraz systemów zarządzania jakością
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność i sumienność w pracy, wysokie zaangażowanie

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy jako kontroler jakości, w firmie produkcyjnej

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet szkoleń na stanowisku pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie i jasny system oceny okresowej pracy zw. z uzyskaniem dodatkowych nagród finansowych (zgodnie z Regulaminem Wynagradzania)
  • bardzo dobre warunki pracy (zaplecze socjalne, pakiet dodatkowych świadczeń pracowniczych)
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczenia medycznego Medicover i kart sportowych oraz innych świadczeń socjalnych oferowanych w firmie;
  • udział w Pracowniczym Programie Emerytalnym, gdzie Pracodawca odprowadza składkę w wysokości 3,5% wynagrodzenia brutto na indywidualne konto emerytalne Pracownika, bez jego udziału finansowego
  • możliwość przystąpienia i skorzystania z Kasy Zapomogowo Pożyczkowej w zakładzie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin

Informujemy, że po zakończonym procesie rekrutacji oferty zostaną zniszczone zgodnie z przepisami.

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami – spotkania z kandydatami odbędą się bezpośrednio w zakładzie produkcyjnym.

KLIMOR Sp. Z o.o. - wiodący producent urządzeń wentylacyjnych, do swojego zakładu produkcyjnego w Pszczółkach ul. Żuławska 6, poszukuje pracowników na stanowiska: Specjalista Ds. Kontroli Jakości

Specjalista ds. Kontroli Jakości, Żuławska 6, Pszczółki (pow. gdański)