Ta oferta pracy jest nieaktualna od 97 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kontroli Jakości

  • Skawina, małopolskie
  • Specjalista
  • 2017-02-17

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma produkcyjna SALVENA, działająca w branży usług kontraktowych wyrobów kosmetycznych i medycznych, w związku ze swoim dynamicznym rozwojem, poszukuje do swojego zakładu produkcyjnego w Skawinie pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA ds. KONTROLI JAKOŚCI
Miejsce pracy: Skawina

Zakres obowiązków

  • wykonywanie analiz fizyko-chemicznych surowców oraz wyrobów gotowych,
  • przeprowadzanie kontroli międzyoperacyjnych procesów produkcji,
  • kontrola przyjmowanych do produkcji surowców, materiałów opakowaniowych i drukowanych,
  • prowadzenie dokumentacji kontroli jakości zgodnej z wymaganiami GMP i ISO,
  • nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym laboratorium kontroli jakości,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy.

Oczekiwania wobec Kandydata

  • wykształcenie wyższe chemiczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość norm ISO 22000 oraz ISO22716 mile widziana,
  • dobra znajomość języka angielskiego mile widziana,
  • dokładność, sumienność i odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy w zespole, samodzielność i komunikatywność,
  • książeczka sanepidowska.

Oferujemy

  • system pracy jednozmianowej, 5 dni w tygodniu,
  • stabilne zatrudnienie, docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności (stawka rosnąca),
  • pracę w stabilnej, nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, w zgranym, profesjonalnym i doświadczonym zespole,
  • sponsorowane prywatne ubezpieczenie grupowe.

KONTAKT

SALVENA S.C.
ul. Piłsudskiego 3
32-050 Skawina

Sekretariat:
tel. 12 256 10 52, 575-601-065
e-mail: office@salvena.pl

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się