Oferta pracy

Specjalista ds. kontroli jakości

Apator Telemetria Sp. z o.o.O firmie

  • Słupsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
APATOR TELEMETRIA Sp. z o.o.

Apator Telemetria Sp. z o.o. działa w Słupsku już od 2007 roku. W tej chwili zatrudniamy  ok. 200 pracowników. Jesteśmy twórcą i producentem innowacyjnego rozwiązania dedykowanego dla aglomeracyjnych sieci ciepłowniczych, energetycznych, wodociągowych oraz gazowniczych. Obejmuje ono zarówno urządzenia pomiarowe oraz odczytujące i transmitujące dane z dowolnego typu ciepłomierzy, wodomierzy, liczników energii elektrycznej i gazomierzy. Jesteśmy również producentem innowacyjnych systemów informatycznych i analitycznych.

poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Słupsk

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji jakościowej produktu
  • identyfikacja krytycznych punktów kontroli procesu w oparciu o analizę procesu produkcyjnego/procesu kontroli dostaw
  • prowadzenie działań zapobiegawczych i korygujących w ramach wdrożonego systemu zarządzania jakością

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki techniczne)
  • min. rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • umiejętności tworzenia dokumentacji jakościowej Control Plan FMEA
  • znajomości narzędzi tj.: Raport 8D, SPC, Diagram Ishikawy, 5W
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie B1
  • analitycznego myślenia, komunikatywności, umiejętności pracy w zespole
  • dociekliwości i zaangażowania w ramach powierzonych obowiązków
  • dodatkowym atutem będzie znajomość normy IPC-A-610

Co oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w branży nowoczesnych technologii
  • możliwość zwiększania kompetencji zawodowych
  • komfortowe warunki pracy, w nowoczesnym budynku – Słupski Inkubator Technologiczny, duży bezpłatny parking
  • możliwość zawarcia korzystnej umowy ubezpieczenia grupowego
  • dodatkowe benefity (dofinansowanie do kart sportowych Benefitsystems, prywatnej opieki medycznej LUXMED)
  • imprezy integracyjne
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Proszę o dodanie do oferty pracy poniższej zgody:
Zgadzam się na zachowanie mojej aplikacji rekrutacyjnej dla potrzeb przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż 12 miesięcy.

Administratorem danych jest APATOR TELEMETRIA Sp. z o.o., ul. Portowa 13B, 76-200 Słupsk (dalej: My). Dane podane przez Ciebie w CV oraz w liście motywacyjnym będziemy przetwarzać w celach rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację z naszej rekrutacji pisząc taką prośbę na adres e-mail: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy