Oferta pracy

Specjalista ds. kontroli jakości

DRAMERSO firmie

DRAMERS

Olszynowa 38

Swarzędz

                               POSZUKUJEMY osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Kontrola jakości dostaw
  • Kontrola bieżącej produkcji
  • Pobieranie próbek do badań laboratoryjnych
  • Kontakt z dostawcami, prowadzenie reklamacji
  • Współpraca z działem R&D
  • Wsparcie w prowadzeniu dokumentacji wymaganej Systemem Zapewnienia Jakości
  • Współpraca z działem Zakupów i Produkcją

Oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe techniczne/chemiczne
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Rzetelność, dokładność, punktualność

Oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, pełen etat)
  • Ubezpieczenie grupowe PZU
  • Opieka medyczna 24h
  • Okolicznościowe wypłaty socjalne
  • Darmowy dojazd z Poznania
Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku aplikuj z dopiskiem KONTROLA JAKOŚCI.

z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)."

Administratorem danych jest Dramers S.A. z siedzibą w Rabowicach. Celem przetwarzania danych kandydata jest przeprowadzenie procesu rekrutacji prowadzonego przez administratora danych. Administrator będzie przekazywał dane osobowe podmiotom przetwarzającym dane na zlecenie administratora w zakresie usług związanych z prowadzeniem rekrutacji pracowników dla celów rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy