Oferta pracy

Specjalista ds. kontroli jakości

Archimedes Sp. z o.o.O firmie

  • Polna 133, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Archimedes Sp. z o.o.

Polna 133

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie jakości wyrobów w procesie produkcyjnym zgodnie z planem kontroli oraz specyfikacją,

  • Kontrola procesu produkcyjnego pod kątem osiągania założonych celów jakościowych,

  • Przeprowadzanie bieżącej kontroli jakości wyrobów w toku produkcji, produktów oraz półproduktów, w tym osobiste pomiary i weryfikację części mechanicznych,

  • Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją,

  • Analizowanie przyczyn źródłowych niezgodności oraz wdrażanie i nadzorowanie działań korygujących i zapobiegawczych w obszarze jakości oraz bezpieczeństwa surowców, półproduktów i produktów gotowych,

  • Opracowywanie i nadzór nad procedurami w ramach systemu zarządzania jakością,

  • Tworzenie planów kontroli oraz instrukcji kontroli,

  • Wykonywanie oraz nadzór nad normami jakości produktu dla nowych i istniejących produktów,

  • Zarządzanie procedurą postępowania z wyrobem niezgodnym w procesie produkcyjnym,

  • Definiowanie standardów, metod oraz planów kontroli procesu i wyrobu,

  • Szkolenie pracowników w zakresie systemu jakości,

  • Komunikacja z klientami i dostawcami w kwestiach jakościowych, opracowanie procedur Zapewnienia zgodności z wymaganiami Systemu Zarządzania Jakością (ISO 9001:2015).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe na poziomie co najmniej licencjackim, mile widziane inżynierskie oraz podyplomowe związane z zarządzaniem jakością,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej (minimum 3 lata),

  • Mile widziane uprawnienia SEP,

  • Umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych,

  • Znajomość metrologii, rysunku technicznego,

  • Praktyczna znajomość zagadnień i procesów jakościowych w firmie produkcyjnej,

  • Znajomość technik oceny ryzyka,

  • Praktyczna znajomość prowadzenia audytów systemowych,

  • Znajomość normy ISO 9001:2015,

  • Język angielski pozwalający na korzystanie z dokumentacji technicznej i komunikację z dostawcami oraz klientami,

  • Umiejętność analitycznego myślenia, skrupulatność oraz odpowiedzialność,

  • Chęć do nauki i rozwijania własnych umiejętności.

To oferujemy

  • Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin oraz atrakcyjny system motywacyjny.

  • Oferujemy samodzielne, dynamiczne i pełne wyzwań stanowisko.

  • Stawiamy na długofalową współpracę.

  • Umożliwiamy zdobycie cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Dopasowujemy ścieżkę rozwoju pod indywidualne potrzeby pracownika.

  • Zapewniamy szkolenia i nowoczesne narzędzia niezbędne do realizacji celów zawodowych.

  • Stosujemy przejrzyste procedury współpracy z klientami oraz jasną i regularną komunikację wewnętrzną.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Selekcja kandydatów na podstawie dostarczonych dokumentów

2

Rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi kandydatami

3

Test umiejętności rozwiązywania rzeczywistych problemów

4

Rozmowa z Zarządem firmy

Archimedes Sp. z o.o. to firma zajmująca się doborem, produkcją oraz dystrybucją maszyn, urządzeń oraz podzespołów przemysłowych. Siedziba mieści się w Toruniu, a oddział firmy w Dąbrowie Górniczej. Oferujemy naszym klientom ponad 150.000 różnego rodzaju urządzeń i części, z których większość dostępna jest z magazynu. Zaplecze firmy Archimedes stanowią biura, centra produkcyjne oraz magazyny o powierzchni ponad 4000m². Współpracujemy z dostawcami z całego świata. Nasz zespół to ponad 100 doświadczonych specjalistów.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy