Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Kontroli Jakości w Branży Spożywczej

AJINOMOTO JAWO SP Z O OO firmie

4 370–4 970
brutto / mies.
  • Częstochowa
    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • realizacja polityki jakościowej firmy oraz kontrola procesu na każdym etapie produkcji
  • kontrola surowców
  • aktualizacja i weryfikacja raportów produkcyjnych
  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji dotyczącej jakości
  • współpraca z działem rozwoju produktu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynierskie w zakresie zarządzania produkcją i jakością lub technologia żywności
  • mile widziane doświadczenie w branży spożywczej
  • znajomość zasad funkcjonowania systemu HACCP i BRC
  • znajomość obsługi komputera i MS OFFICE
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę na cały etat (tryb trzyzmianowy)
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • bony żywieniowe
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • bony świąteczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Specjalista ds. Kontroli Jakości w Branży Spożywczej, Częstochowa