Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kontroli Jakości w Dziale Technologii i Jakości Surowców Kosmetycznych

KACZMAREK-KOMPONENTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Mrowino (pow. poznański)

    Mrowino (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja i sporządzanie dokumentacji jakościowej dotyczącej wprowadzanych do obrotu surowców kosmetycznych

  • Aktualizacja bazy danych oferowanych surowców

  • Nadzór nad kontrolą jakości oferowanych surowców

  • Kontrola dostaw oraz dopuszczanie do obrotu surowców kosmetycznych

  • Obsługa prób

  • Obsługa reklamacji jakościowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - kierunek chemia, biotechnologia, kosmetologia lub pokrewne,

  • Wiedza nt.: systemów jakości ISO, IFS oraz rozporządzenia REACH, CLP

  • Znajomość języka angielskiego min na poziomie B1

  • Obsługa komputera i internetu oraz arkusza kalkulacyjnego i edytora tekstów

  • Prawo jazdy kat.B

  • Dokładność, odpowiedzialność i komunikatywność

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy oraz rozwiązywania problemów.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

  • Wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania

  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój (praca pod okiem doświadczonych osób, chętnych do dzielenia się wiedzą oraz udział w szkoleniach)

  • System benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie wypoczynku)

  • Niezbędny sprzęt do pracy na nowoczesnych systemach wspierających biznes

  • Praca jednozmianowa w pięciodniowym tygodniu pracy

  • Po wdrożeniu możliwość pracy w systemie hybrydowym (praca stacjonarna połączona ze zdalną)

  • Wsparcie w okresie wdrożenia (program on-boardingowy)

Od początku naszej działalności koncentrujemy się na wysokiej jakości dostarczonych surowców. Dzięki temu możemy spełniać coraz to surowsze wymagania związane z przepisami, ale również potrzebami naszych klientów. Ważnym elementem naszej działalności jest szybki i elastyczny serwis, za który wielokrotnie byliśmy doceniani. W ten sposób pomagamy naszym klientom realizować ich plany produkcyjne. Szczególnie cenimy sobie współpracę na zasadzie partnerstwa, czyli tam, gdzie pracujemy przy projekcie i wspólnie z naszym klientem tworzymy produkt. Daje to dużą satysfakcję pobudza naszą kreatywność. . Dziś do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Kontroli Jakości

w Dziale Technologii i Jakości Surowców Kosmetycznych

Przewiń do profilu firmy

Przesyłając swoje dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail [email protected]–komponenty.pl.