Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kontroli jakości w laboratorium

Diagnosis S.A.

  • Przemysłowa 8, Wasilków
    Wasilków, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Przemysłowa 8

Wasilków

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola parametrów procesów produkcyjnych

  • Sporządzanie raportów z przeprowadzonych badań

  • Przygotowywanie roztworów do kontroli wyrobów medycznych

  • Obsługa programów statystycznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: biotechnologia, biologia, chemia, analityka medyczna, inżynieria biomedyczna

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Umiejętność obsługi analizatora biochemicznego do pomiarów glukozy, wirówki hematokrytowej, pipety automatycznej, wagi laboratoryjnej

  • Umiejętność analitycznego myślenia (analizowania informacji i rozwiązywania problemów)

  • Znajomość MS Office

  • Samodzielność i inicjatywa w wykonywaniu zadań, dokładność

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Znajomość podstaw funkcjonowania systemów zarządzania jakością ISO 13485:2016 lub ISO 17025:2017.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w entuzjastycznym, nastawionym na sukces zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pakiet Socjalny

Firma DIAGNOSIS S.A. producent testów diagnostycznych OTC, wyrobów medycznych oraz suplementów diety.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli jesteś osobą ambitną, otwartą na nowe wyzwania, lubiącą kontakt z ludźmi, ceniącą sobie dobrą atmosferę w pracy i chcesz dołączyć do dynamicznie rozwijającego się zespołu, którzy z pasją realizują swoje cele zawodowe, czekamy na Twoją aplikację.