Specjalista ds. Kontroli Jakości w Pionie Produkcji i Technologii Cementu

CEMEX Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Rudniki (pow. częstochowski; gm. Rędziny)
    Rudniki (pow. częstochowski; gm. Rędziny), śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i koordynacja pracy urządzeń laboratoryjnych (analizy XRF, XRD),
  • Monitorowanie programu sterującego i analitycznego,
  • Kalibracja urządzeń laboratoryjnych i produkcyjnych (analizator on-line),
  • Pobieranie i przygotowywanie prób do badań wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Wykonywanie badań fizyko-chemicznych surowców, paliw, półproduktów i cementów oraz spoiw,
  • Monitorowanie i rozliczanie emisji CO2,
  • Analiza problemów związanych z procesem produkcji i jakości cementu,
  • Współuczestnictwo w testach i badaniach laboratoryjnych materiałów budowlanych,
  • Nadzór nad dokumentacja jakościową oraz zapisami jakościowymi,
  • Organizacja zakupów i dostaw materiałów laboratoryjnych w tym gazów technicznych,
  • Organizacja wysyłek prób lub materiałów pomocniczych do badań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne preferowanie kierunki: chemia, biotechnologia lub kierunki pokrewne,
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium materiałów budowalnych,
  • Dobra znajomość zagadnień chemii materiałów budowalnych oraz praktyki laboratoryjnej,
  • Znajomość obsługi komputera i programów pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Sumienność i rzetelność w opracowywaniu i przekazywaniu danych,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Innowacyjność myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo,
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i system premiowy,
  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych oraz benefitów (m. in. pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej Rodziny, karta rekreacyjno-sportowa, nagrody za osiągnięcia, dostęp do platformy benefitowej oraz szkoleniowej i wiele innych),
  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu.
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka dla dziecka
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • dodatkowy urlop
  • pracownicze kluby sportowe
  • działania wspierające różnorodność w firmie
  • system kafeteryjny benefitów

W naszych rekrutacjach stosujemy zasady równości i poszanowania różnorodności.

Zatrudniamy kandydatów najlepiej spełniających wymagania na danym stanowisku, bez względu na stopień sprawności, wiek, płeć, pochodzenie lub inne cechy podmiotowe.

Aktualne oferty pracodawcy
05/2022

Specjalista ds. Kontroli Jakości w Pionie Produkcji i Technologii Cementu, Rudniki (pow. częstochowski; gm. Rędziny)