Oferta pracy

Specjalista ds. kontroli jakości

KWITNĄCA SP. Z O.O.O firmie

KWITNĄCA SP. Z O.O.

Aspekt 79

Warszawa

E.Leclerc Kwitnąca Sp. z o.o.
Warszawa ul. Aspekt 79
Poszukuje:

Obowiązki:

  • nadzór nad funkcjonowaniem systemów jakości według standardów HACCP oraz ich doskonalenie,
  • Nadzór nad zapisami i dokumentacją systemu HACCP, weryfikacja i walidacja systemu HACCP;
  • opracowywanie bieżąco dokumentacji dotyczącej w/w standardów i systemów jakości
  • realizacji audytów systemu jakości, produktów oraz procesów w firmie
  • prowadzenie szkoleń pracowników z zakresu kontroli jakości i HACCP

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe w kierunku technologii żywności,
  • dobra znajomość zagadnień HACCP oraz przepisów prawnych dotyczących żywności
  • badania do celów sanitarno-epidemiologiczna (lub gotowość do ich wykonania)
  • komunikatywność
  • dokładność
  • samodzielność
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Kwitnąca Sp. z o.o. 01-904 Warszawa, ul. Aspekt 79, NIP: 118-14-93-589, REGON: 016206019, KRS: 0000039321, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XXIII Wydział Gospodarczy, Kapitał zakładowy: 50.000,00 zł.

Informacja dla odbiorcy: Informacje zawarte w niniejszym email-u oraz załącznikach do niego mają charakter poufny, są przeznaczone wyłącznie dla wskazanych adresatów. Jeśli nie jesteś adresatem tego email-a, prosimy niezwłocznie o jego skasowanie oraz poinformowanie nadawcy. Wykonywanie kopii, dystrybucja lub używanie do innych celów niniejszego email-a jest zabronione. Firma Kwitnąca Sp. z o.o. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zmiany email-a dokonane po jego wysłaniu.

Informujemy, że Pana/Pani dane są zbierane i przetwarzane w celu ułatwienia nawiązywania korespondencji/kontaktu. Administratorem danych jest Kwitnąca Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Aspekt 79. Podanie danych jest dobrowolne. Dane są przetwarzane na podstawie prawnie usprawiedliwionego celu administratora danych. Ma Pan/Pani prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawienia, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy