Oferta pracy

Specjalista ds. Kontroli Jakości

4Life Direct Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Chmielna 132/134

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie jakości rozmów Konsultantów

  • Współtworzenie strategii jakościowej dla pracowników Zespołów Sprzedażowych oraz Operacyjnych

  • Prowadzenie warsztatów z zakresu obszarów jakościowych

  • Prowadzenie szkoleń produktowych i systemowych

  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie szukania usprawnień, optymalizacji procesów mających Monitorować efekty działań szkoleniowych oraz ich wpływ na wyniki KPI

  • Raportowanie bieżących działań

  • Praca na wyznaczonych KPI ilościowych i jakościowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w dziale kontroli jakości

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń jakościowych oraz w pracy onboard

  • Orientacja na cel i determinację w ich realizacji

  • Umiejętność pracy z danymi – analityczne myślenie

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i pod presją czasu

  • Umiejętność zarządzania swoim czasem pracy i ustalania priorytetów

  • Znajomość rynku Call Center i Telesprzedaży w Polsce

  • Znajomość rynku ubezpieczeń będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie nauki języków

  • Ubezpieczenie na życie

  • Spotkania integracyjne

  • Możliwość rozwoju w w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy agentem ubezpieczeniowym działającym na rynku polskim od 2009 roku. Specjalizujemy się w udostępnianiu łatwych do zrozumienia i przystępnych cenowo ubezpieczeń na życie bezpośrednio wszystkim zainteresowanym osobom, w tym samym czasie utrzymując najwyższy poziom obsługi.

Nasze wyróżnienia:

- godło Firmy Przyjaznej Klientowi 2010 - 2020

- Grand Prix Konkursu Telemarketer Roku 2020

- Najlepsze Call Centre w Europie i na świecie 2012

- Złota Mowa Reklamowa TVP 2015

Przewiń do profilu firmy