Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kontroli jakości

Everall7 Sp. z o.o.

4 5006 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Augustówka 14

Wilanów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Pracownik kontroli jakości jest odpowiedzialny za realizację polityki i planów jakościowych firmy w zakresie wyrobów. W szczególności do zakresu obowiązków należą:

  • Przestrzeganie procedur i instrukcji SZJ obowiązujących w dziale.

  • Kontrola surowców, półproduktów i wyrobów gotowych.

  • Kontrola odbiorcza dostaw

  • Kontrola półproduktów i wyrobów w toku produkcji

  • Obsługa modułu kontroli jakości w Systemie ERP

  • Zwalnianie surowców i materiałów do produkcji

  • Zwalnianie półproduktów do kolejnej operacji produkcyjnej

  • Zwalnianie wyrobów do magazynu

  • Współpraca z działem badawczo-rozwojowym w zakresie prac projektowych nowych i modyfikacji istniejących wyrobów.

  • Wykonywanie zleconych badań fizykochemicznych

  • Weryfikacja i ocena wyników w zakresie projektowania i rozwoju.

  • Wykonywanie zadań związanych z procesem walidacji procesów produkcji

  • Badania reklamowanych wyrobów pod kątem spełnienia ustanowionych wymagań normatywnych.

  • Dbałość o stan techniczny urządzeń laboratoryjnych

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie chemiczne lub pokrewne

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • znajomość obsługi sprzętu laboratoryjnego i podstawowych procedur laboratoryjnych

  • biegłe posługiwanie się komputerem i pakietem Microsoft Office

  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • sumienność i odpowiedzialność

  • prawo jazdy kat. B mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

To oferujemy

  • Stałą pracę w dobrze rozwijającej się firmie będącej częścią międzynarodowej grupy

  • Możliwość ciągłego doszkalania się i rozwoju kompetencji

  • Pakiet dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych i na życie

O nas

Firma produkcyjno-handlowa w branży stomatologicznej