Ta oferta pracy jest nieaktualna od 183 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista Ds. Kontroli Jakości

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 16.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PRIVATE CARE jest międzynarodową firmą świadczącą usługi profesjonalnej opieki nad osobami starszymi oraz niepełnosprawnymi na terenie Niemiec. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, do naszych oddziałów poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Oferta pracy nr 01/03/2018/P

    Poszukujemy Kandydatki i/lub Kandydata do naszego zespołu rekrutacji w agencji pośrednictwa pracy opiekunek i opiekunów gotowych do wyjazdu do pracy na teren Niemiec. Nasza firma posiada stabilną pozycję rynkową i szybko się rozwija.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Nadzór nad przeprowadzaniem wstępnych rekrutacji opiekunek
    • Wsparcie w przeprowadzaniu pogłębionej analizy w rekrutacji opiekunek
    • Opracowywanie CV w języku niemieckim
    • Śledzenie aktualnych zmian na rynku niemieckim
    • Weryfikacja wyników mających na celu polepszenie jakości
    • Stała współpraca ze wszystkimi działami w firmie
    • Wykonywanie raportów do zarządu

    WYMAGANIA:

    • Mile widziane doświadczenie w dziale HR
    • znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie bardzo dobrym
    • umiejętność pracy zespołowej, również samodzielnej
    • dobra organizacja pracy własnej, również pod presją czasu
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (biegła znajomość programu Excel)
    • mile widziana znajomość języka SQL

    OFERUJEMY:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 3 miesięczny okres próbny, z możliwością stałego zatrudnienia po tym czasie
    • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku
    • możliwość doskonalenia języka niemieckiego
    • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji
    • pracę w zgranym, dynamicznym i młodym zespole
    • możliwość rozwoju osobistego
    • miłą i przyjazną atmosferę m.in. imprezy integracyjne, wspólne celebrowanie sukcesów firmy
    • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.