Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Kontroli Jakości

BRENNTAG POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Zgierz, łódzkie
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

BRENNTAG POLSKA Sp. z o.o.

Kwasowa 5

Zgierz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie analiz surowców i gotowych mieszanek dla przemysłu spożywczego oraz produktów chemicznych
  • Ewidencja przeprowadzonych badań oraz próbek badawczych
  • Nadzór nad sprzętem i odczynnikami w laboratorium
  • Udostępnianie do sprzedaży partii towarów produkowanych oraz dostarczanych do magazynu
  • Sprawdzanie zgodności parametrów jakościowych ze specyfikacją techniczną produktu
  • Tworzenie w systemie komputerowym świadectwa jakości na podstawie wyników badań oraz świadectwa jakości dostawcy
  • Odpowiedzialność za zwalnianie partii do obrotu
  • Kontrola czystości mikrobiologicznej linii produkcyjnych oraz stanowisk pracy
  • Współpraca z działem produkcji w zakresie kontroli jakości produkcji/konfekcjonowania
  • Współpraca z działami zakupów w zakresie kontroli jakości towarów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku chemicznym, ze szczególnym uwzględnieniem chemii spożywczej lub biotechnologii
  • Minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego zdobytego w pracy na stanowiskach o podobnym zakresie obowiązków
  • Mile widziane doświadczenie w kontroli jakości produktów spożywczych i /lub badań mikrobiologicznych
  • Znajomość standardów jakości HACCP/IFS/GMP będzie dodatkowym atutem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, pozytywne nastawienie, zorientowanie na współpracę i „grę do jednej bramki”
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność i nastawienie na przezwyciężanie pojawiających się trudności
  • Zdolności analitycznego myślenia, wyciągania wniosków oraz rekomendowania rozwiązań na podstawie wyników dostępnych danych
  • Sprawnie posługują się programami z pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

To oferujemy

  • Umowę na zastępstwo, minimum 1,5 roku
  • Pełną wyzwań pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej
  • Codzienną dawkę pozytywnych emocji poprzez pracę w zgranym i zaangażowanym zespole
  • Mnóstwo okazji do nauki, czerpania z doświadczeń innych i możliwości podejmowania własnych inicjatyw
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń z pakietem świadczeń dodatkowych
  • Stabilizację poprzez możliwości przystąpienia do finansowanego przez spółkę Pracowniczego Programu Emerytalnego "Brenntag PPE" (po roku od zatrudnienia)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy liderem światowego rynku dystrybucji surowców i dodatków chemicznych dla przemysłu. Łączymy naszych dostawców i klientów w partnerstwie tworzącym wartość dla każdej ze stron. Sukces naszej firmy buduje 17 500 Pracowników, w ponad 70 krajach, pracujący w 640 naszych placówkach. Oferujemy ponad 10 tysięcy produktów – standardowych i specjalistycznych surowców chemicznych oraz ścisłą współpracę ze światowej klasy dostawcami. Zapewniamy kompleksową obsługę 195 000 Klientów w różnorodnych sektorach przemysłu, rozwiązania szyte na miarę w zakresie aplikacji, marketingu oraz logistyki.

Specjalista ds. Kontroli Jakości, Kwasowa 5, Zgierz