Oferta pracy

Specjalista ds. Kontroli Jakości

Mokate Sp. z o.o.

  • Strażacka 48, Żory
    Żory, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Strażacka 48

Żory

Twój zakres obowiązków

  • pobieranie prób surowców i półproduktów do analiz mikrobiologicznych i fizykochemicznych,

  • kontrola surowców na wejściu, zbieranie danych w toku analizy i ich weryfikacja na zgodność ze specyfikacją, weryfikacja dokumentów dostaw,

  • kontrola i nadzór półproduktów w trakcie procesu produkcyjnego,

  • nadawanie statusu badanym surowcom i półproduktom,

  • nadzór nad realizacją harmonogramu badań wewnętrznych,

  • prowadzenie badań przechowalniczych,

  • prowadzenie zapisów z przeprowadzonych badań w odpowiednich kontrolkach/rejestrach,

  • analizowanie powstałych w toku produkcji oraz zgłoszonych z rynku niezgodności, aktywny udział

  • w rozwiązywaniu problemów jakościowych pojawiających się w wyniku kontroli dostaw i innych problemów jakościowych w Dziale,

  • wykonywanie analiz fizyko-chemicznych surowców, wyrobów, półproduktów, interpretacja otrzymanych wyników analiz,

  • ścisła współpraca z działem zakupów, technologii, produkcji, kierownictwem w celu weryfikacji zaistniałych niezgodności,

  • aktywne uczestnictwo w inspekcjach, kontrolach, szkoleniach obejmujących zakres kontroli jakości.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe chemiczne, biologiczne, mikrobiologiczne, technologia żywności lub pokrewne)

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • samodzielność i dobra organizacja pracy, kreatywność

  • umiejętność pracy pod presją czasu i zaangażowanie

  • chęć zdobywania wiedzy i nabywania doświadczeń

  • mile widziana znajomość zasad GMP, GHP, GLP

  • mile widziana znajomość zagadnień jakościowych Systemów Zarządzania Jakością ISO 22000, standardów BRC, IFS, Kosher, Halal

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach

  • możliwość rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach

  • system pracy 3-zmianowy

  • wynagrodzenie określone stawką godzinową

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • pikniki rodzinne