Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. kontroli kredytowej

Bepco Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Myślenice
    Myślenice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja i kompletowanie dokumentów do analizy ryzyka kredytowego kontrahentów.
  • Nadzór nad terminami płatności i należnościami kontrahentów w kontekście ryzyka kredytowego
  • Ściąganie należności od dłużników firmy.
  • Ustalanie warunków kredytu dla nowych klientów.
  • Odpowiadanie na zapytania klientów.
  • Przygotowywanie zestawień i raportów
  • Kontakt z klientami i zespołem sprzedaży.
  • Kontakt z działem prawnym
  • Aktywny udział w zamknięciu miesiąca oraz audytach.

Nasze wymagania

  • Tytuł licencjata w dziedzinie finansów, rachunkowości
  • Wcześniejsze doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane
  • Znajomość oprogramowania księgowego
  • Zdolność do uzgadniania złożonych rachunków dłużników.
  • Silne umiejętnościi komunikacyjne.
  • Zdolność do radzenia sobie z problematycznymi klientami.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i nabycia nowych kompetencji
  • Pracę w międzynarodowej prężnie rozwijającej się firmie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • kafeteria MyBenefit

Bepco Polska Sp. z o.o.

W związku z intensywnym rozwojem działu Finansowego poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. kontroli kredytowej. Jako specjalista ds. kontroli kredytowej będziesz odpowiedzialny za nadzór nad należnościami naszej spółki, ocenę nowych wniosków o ustalenie limitów kredytowych, dbanie o terminowe regulowanie należności przez klientów.

Specjalista ds. kontroli kredytowej, Myślenice