Oferta pracy

Specjalista ds. kontroli księgowo-magazynowej

AGATA Spółka AkcyjnaO firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Okresowe kontrole działów księgowości magazynowej (wprowadzania dostaw) w magazynach Agata S.A;

  • Udział w inwentaryzacjach salonów meblowych;

  • Wsparcie działów wprowadzania dostaw w zakresie:

  • sprawdzania zgodności dostaw z zamówieniem, wprowadzania dostaw; obsługi przesunięć międzymagazynowych w systemie ERP;

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej i przestrzegania procedur obowiązujących w firmie;

  • stałego kontaktu z Działem Księgowości, Logistyki, Reklamacji;

  • współpracy z magazynem;

  • współpracy z dostawcami.

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjności do pracy wyjazdowej od poniedziałku do piątku (teren całej Polski);

  • Dobrej znajomości MS Excel;

  • Doświadczenia w pracy w dziele wprowadzania dostaw\ księgowości magazynowej;

  • Umiejętności pracy z danymi;

  • Umiejętności obsługi komputera;

  • Dokładności oraz samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Prawa jazdy kat. B.

AGATA Spółka Akcyjna

Naszą pasją są wnętrza. Oferując szeroki wybór mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, pragniemy stać się częścią przestrzeni, która wyraża charakter, styl i wartości naszych Klientów. W ten sposób pomagamy tworzyć niepowtarzalną atmosferę domu.

Spotkajmy się i poznajmy bliżej!

Przewiń do profilu firmy