specjalista ds. kontroli materiałowej

  • Kędzierzyn-Koźle, Gliwice, Strzelce Opolskie, , opolskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 14.08.2019
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 13.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Stabilna praca w międzynarodowej firmie produkcyjnej oferuje nowe możliwości zawodowe.

    Zapraszam wszystkich zainteresowanych do aplikacji!

    Nr ref.: /251/08/2019/MK/43736
    Kędzierzyn-Koźle, Gliwice, Strzelce Opolskie,
    oferujemy
    • pracę stałą w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
    • przyjazne środowisko pracy
    • rozwój kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach oraz w szkoleniach zarówno w ramach grupy , jak i w szkoleniach zewnętrznych
    • atrakcyjny pakiet socjalny obejmujący: dofinansowanie do dojazdów, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków oraz napojów w stołówce pracowniczej
    zadania
    • przygotowywania i przeprowadzenia kontroli materiałów
    • przygotowywania i preparowania próbek do badań metalograficznych
    • przeprowadzania kontroli mechaniczno-technologicznych (badanie m.in twardości, struktury materiału, składu chemicznego)
    • przeprowadzania kontroli wejściowych towarów zgodnie z wytycznymi
    • oceny wyników pomiarów oraz tworzenia stosownej dokumentacji
    • kontroli rysunku technicznego badanych przedmiotów obróbki i dokumentowanie wyników badań
    • udziału w wewnętrznych audytach dotyczących produktów, monitorowanie działań korygujących
    • dopuszczania nowych urządzeń i maszyn zgodnie ze specyfikacją
    oczekujemy
    • wykształcenia min. średniego, technicznego - mile widziany kierunki inżynierii materiałowej
    • doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowane w firmie produkcyjnej
    • znajomości narzędzi jakościowych
    • znajomość metod badań materiałów
    • komunikatywnej znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego
    • umiejętności pracy z dużą liczbą danych
    • gotowości do pracy zmianowej - docelowo system 4-zmianowy
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47