Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

specjalista ds. kontroli materiału

  • Gliwice, Kędzierzyn-Koźle, Opole, , śląskie
  • Specjalista
  • 10.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma z branży automotive poszukuje specjalistów.

    Nr ref.: /205/06/2019/MK/41417
    Gliwice, Kędzierzyn-Koźle, Opole,
    oferujemy
    • umowę o pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • udział w ciekawych projektach oraz szkoleniach
    • przyjazne środowisko pracy
    • bogaty pakiet socjalny obejmujący: dofinansowanie do dojazdów, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków oraz napojów w stołówce pracowniczej
    zadania
    • przygotowywanie i preparowanie próbek do badań metalograficznych
    • przeprowadzanie kontroli mechaniczno-technologicznych (badanie twardości, próba rozciągania i roztłaczania, analiza widmowa, badania strukturalne stref zahartowanych i spawów)
    • przeprowadzanie kontroli wejściowych towarów zgodnie z wytycznymi
    • przeprowadzanie kontroli towarzyszących procesom, w tym dopuszczanie urządzeń do hartowania oraz spawarek
    • przeprowadzanie pomiarów specjalnych po odpowiednim instruktażu
    • przeprowadzanie kontroli pierwszych egzemplarzy zgodnie z wytycznymi
    • ocena wyników pomiarów oraz ich dokumentowanie
    • opracowywanie sprawozdań z kontroli
    • kontrola rysunku technicznego badanych przedmiotów obróbki, ustalanie odstępstw i dokumentowanie
    • dopuszczanie nowych urządzeń i maszyn zgodnie ze specyfikacją
    • realizacja dopuszczeń produktów i procesów według specyfikacji klienta
    • informowanie operatora maszyny, ustawiacza lub przełożonego o wynikach pomiarów
    • pomiary części niezgodnych w celu analizy błędów, wycofywanie / wprowadzanie i kontrola działań korygujących, blokowanie i kontrola części niezgodnych
    • dopuszczanie obróbki wykończeniowej według ustalonych wytycznych
    • przestrzeganie obowiązujących procedur i instrukcji roboczych
    oczekujemy
    • wykształcenie wyższe (materiałoznawstwo, metalurgia, mechanika i budowa maszyn)
    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • znajomość zagadnień: zapewnienie jakości, właściwa dla branży samochodowej wiedza dotycząca narzędzi w zakresie zarządzania jakością, zatwierdzanie pierwszych egzemplarzy, metoda 8D / arkusz z rozwiązaniami A3, PCD / PDCA, ISO TS 16949, VDA

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47