Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Kontroli Należności

Dealer BMW SmorawińskiO firmie

  • Obornicka 235, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Dealer BMW Smorawiński

Obornicka 235

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Stały monitoring stanu należności,

  • Prowadzenie korespondencji z dłużnikami

  • Aktywny udział w planowaniu procesu windykacji

  • Ustalanie harmonogramu spłat

  • Telefoniczne negocjacje dotyczące spłaty należności, ustalanie harmonogramu spłat

  • Generowanie ponagleń, wezwań do zapłaty oraz potwierdzeń sald

  • Kontrola i wyjaśnienie rozrachunków klienta

  • Wystawianie dokumentów księgowych – faktur, faktur korygujących, not odsetkowych oraz not obciążeniowych

  • Współpraca z działami spółki w procesach finansowych, przygotowania raportów i zestawień

  • Przygotowywanie dokumentacji na potrzeby postępowań sądowych

  • Współpracę i kontakt z towarzystwami ubezpieczeniowymi, firmami leasingowymi i kontrahentami flotowymi

  • Kontrolę prawidłowości i kompletności dokumentacji niezbędnej do bezgotówkowych transakcji z towarzystwami ubezpieczeniowymi

  • Archiwizację dokumentacji dotyczącej likwidacji szkód komunikacyjnych

  • Obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej w obszarze likwidacji szkód komunikacyjnych

Nasze wymagania

  • min. 2- letniego doświadczenia w obszarze kontroli należności

  • umiejętności samodzielnej analizy danych i informacji pozyskanych od klienta

  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office w szczególności Excel

  • umiejętność pracy zespołowej

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • doświadczenia w prowadzeniu negocjacji

  • znajomość przepisów Kodeksu Cywilnego, Kodeksu Postępowania Cywilnego

  • rzetelności, obowiązkowości i terminowości

Mile widziane

  • doświadczenie z obszaru merytorycznej likwidacji szkód komunikacyjnych

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz system premiowy

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • organizację pracy według standardów BMW

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • wsparcie całego zespołu nie tylko w okresie wdrożenia

  • kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

Posiadasz doświadczenie w windykacji lub pracowała/eś w zespole finansowo-księgowym i chciał(a)byś rozwijać się w obszarze windykacji? Wiesz co zrobić, aby odzyskać należność? Cechuje Cię samodzielność i inicjatywa w działaniu, a komunikatywność i elastyczność nie są Ci obce?

BMW Smorawiński to Autoryzowany Dealer BMW, który obecnie do swojego Zespołu zlokalizowanego w Poznaniu poszukuj osoby na stanowisko Specjalista ds. Kontroli Należności

Przewiń do profilu firmy