Ta oferta pracy jest nieaktualna od 506 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kontroli Płatności Bankowych

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 04.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PROGRESS STARTS HERE

    Citi Service Center Poland is an initiative to establish a network of service centers providing services to other entities operating within the Group of Citi around the world. Citi Service Center Poland employs over 3800 highly qualified staff in three locations: Warsaw, Olsztyn and Lodz.

    Currently we provide services to over 90 countries in Europe, Asia, Africa, both Americas and Australia. Our employees use over 27 languages every day. Working in our organization involves working on international projects, in dynamic environment.

    Miejsce pracy: Olsztyn
    16085895

    Opis stanowiska:

    • Współpraca z zagranicznymi jednostkami Citi, w tym korespondencja mailowa jak również komunikacja telefoniczna w języku angielskim
    • Weryfikowanie i wykonywanie kontroli z najwyższą dokładnością dla instrukcji zleconych przez Klientów
    • Monitorowanie i uzgadnianie płatności kilkunastu jednostek zagranicznych Citi
    • Przygotowywanie i uzgadnianie raportów kontrolnych
    • Udział w tworzeniu i weryfikacji procedur operacyjnych; telekonferencjach oraz testach aplikacji bankowych

    Wymagania:

    • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Dyspozycyjność
    • Dokładność
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe

    Oferujemy:

    • Bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
    • Praca w zgranym i dynamicznym zespole
    • Pracę w języku angielskim
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku, a także rozwoju w strukturach firmy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
    Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

    Citi Service Center Poland jest zastrzeżonym znakiem towarowym należącym do podmiotów z grupy Citigroup Inc.

    Citi Service Center Poland
    bottom