Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kontroli Płatności i Windykacji

EASYTRIP

  • Chłapowskiego 87
    Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

EASYTRIP

Chłapowskiego 87

Ostrów Wielkopolski

Firma Easytrip jest częścią Egis, dynamicznej grupy firm, która oferuje możliwości pracy w szybko rozwijającej się międzynarodowej organizacji z entuzjastycznym zespołem. Z bogactwem ponad 30 lat doświadczeń i aktywności w sektorze transportu międzynarodowego celem naszym jest zapewnienie udogodnień w codziennych podróżach, zapewniając wygodę, możliwość wyboru najkorzystniejszych cenowo dla klienta rozwiązań w zakresie szerokiego pakietu usług mobilnych i finansowych.

Do naszego Europejskiego Zespołu Kontroli Płatności poszukujemy wysoko zmotywowanej i komunikatywnej osoby, która będzie  codziennie kontaktować się z przedstawicielami firm, które są naszymi klientami,w celu zapewnienia terminowych płatności.

Członkowie zespołu pracują w Polsce, na Litwie i w Holandii i pod kierownictwem Credit Supervisor z Holandii.

Oferujemy

  • Pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Szkolenia przygotowujące do wykonywania pracy

Obowiązki

  • Codzienne komunikowanie się z klientami, budowa relacji
  • Monitorowanie płatności klientów i reagowanie w przypadku braku zapłaty w terminie
  • Sprawdzanie zdolności płatniczej klientów i statusu płatności
  • Pomoc w sporządzaniu raportów
  • Raportowanie wprowadzonych procedur i krytycznych sytuacji
  • Odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu różnych zadań
  • Ścisła współpraca z międzynarodowym Zespołem Kontroli Płatności

Wymagania

  • Umiejętności skutecznego komunikowania się w relacjach z klientem
  • Wiedza i doświadczenie w kontroli i ubezpieczeniu płatności
  • Umiejętność pracy w zespole i rozwiązywania problemów
  • Podstawowa wiedza na temat finansów
  • Bardzo dobra umiejętność posługiwania się komputerem, MS Office i aplikacjami finansowymi
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (4-Advanced), inny język obcy będzie atutem
  • Oczekiwany termin rozpoczęcia pracy: 1 lipca 2021
  • Wykształcenie: dyplom ukończenia szkoły wyższej
  • Doświadczenie; minimum 3-5 lat

CV w języku angielskim będzie mile widziane.

Ogłoszenie archiwalne