Oferta pracy

Specjalista ds. Kontroli Procesu

ACTION LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Logistyczna 71, Bieruń
    Bieruń, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ACTION LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Logistyczna 71

Bieruń

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie operacji w rozwiązywaniu bieżących problemów systemowych w celu utrzymania ciągłości procesów operacyjnych

  • Stałe analizowanie błędów systemowych, ustalanie przyczyn źródłowych i możliwych rozwiązań

  • Monitorowanie procesów w centrum dystrybucji

  • Pierwsza linia wsparcia systemowego dla operacji

  • Współpraca z działami operacyjnymi i ciągła praca nad doskonaleniem procesu

  • Raportowanie

Nasze wymagania

  • Masz min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisk

  • Masz wiedzę z zakresu procesów magazynowych

  • Jesteś rzeczowy i dokładny oraz umiesz pracować pod presją czasu

  • Znasz program Excel w stopniu dobrym i potrafisz przygotowywać raporty

  • Znasz program SAP lub innym program WMS w stopniu dobrym

  • Jesteś gotowy do pracy z systemie zmianowym oraz w soboty (tylko jedna zmiana)

  • Znasz język angielski w stopniu co najmniej komunikatywnym

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat

  • Praca na dwie zmiany (bez pracy w nocy)

  • Pracę w nowym centrum dystrybucyjnym – nowe wyposażenie stanowisk pracy i nowy sprzęt magazynowy

  • Bezpłatna opieka medyczna (LuxMed)

  • 26 dni urlopu wypoczynkowego w ciągu roku kalendarzowego, bez względu na staż pracy i wykształcenie

  • Rabat dla pracowników w wysokości 15% na cały asortyment

  • Opieka trenera wewnętrznego

  • Dostosowany do naszych potrzeb program szkoleń

6000 różnych artykułów. Co tydzień 150 nowych produktów. A to wszystko w ponad 1600 sklepach w całej Europie. To, co dla naszych klientów oznacza miłą niespodziankę, dla naszego zespołu logistycznego stanowi ogromne wyzwanie!

Aby zorganizować dostawy do naszych sklepów tak skutecznie, jak to możliwe, mamy obecnie łącznie siedem centrów dystrybucyjnych w Holandii, Francji, Niemczech, Polsce i na Słowacji.

W Bieruniu (k.Tychów) powstaje najnowsza inwestycja Action – nowe centrum dystrybucyjne!

Przewiń do profilu firmy

Pracuj tam, gdzie jest akcja!

Masz już doświadczenie w obszarze logistyki lub produkcji? Szukasz nowych wyzwań?

Dołącz do zespołu i buduj centrum dystrybucyjne od podstaw! #takeAction i aplikuj!