Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kontroli projektów

FLUOR S.A.

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie estymatów w oparciu o zakres projektu i dane techniczne z pracowni projektowych/inżynieryjnych

  • Korzystanie z korporacyjnych narzędzi do szacowania kosztów

  • Ścisła współpraca z innymi branżami oraz Klientem

  • Rozwijanie się w ramach interdyscyplinarnego, międzynarodowego zespołu

  • Realizowanie projektów dla Klientów polskich i zagranicznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Min. 3-5 letnie doświadczenie w projektowaniu obiektów przemysłowych

  • Płynna znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (projektowej)

  • Umiejętność dokonywania analiz i rozumienia współzależności wynikających z zakresu płynącego od różnych branż

  • Zaawansowana umiejętność obsługi Pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel)

  • Operatywność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole wielobranżowym

  • Dyspozycyjność związana z czasowym oddelegowaniem do innych biur korporacji Fluor (cele szkoleniowe)

Mile widziane

  • Doświadczenie w kosztorysowaniu lub szacowaniu kosztów inwestycji

  • Znajomość standardów AACE (Association for the Advancement of Cost Engineering)

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowych zespołach przy realizacji skomplikowanych projektów dla branży Life Science and Advanced Manufacturing

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (m. in.: Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie wypoczynku, pracowniczy program emerytalny, elastyczne godziny pracy)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • EAP - program wsparcia psychologicznego pracowników

O stanowisku:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za opracowywanie szacunkowych kosztów inwestycji na wszystkich fazach projektu, począwszy od studium wykonalności, poprzez projekt bazowy aż po projekt detaliczny i realizację budowy.

Dodatkowe informacje:

Zainteresowanych kandydatów zachęcamy do przesyłania aplikacji w j. angielskim.

FLUOR S.A.

Fluor to międzynarodowy zespół ekspertów wykorzystujących swoją wiedzę i doświadczenie do zaprojektowania i wybudowania najtrudniejszych przedsięwzięć inwestycyjnych na całym świecie. Od ponad 100 lat zapewniamy profesjonalne, zintegrowane i innowacyjne rozwiązania umożliwiające zrealizowanie bezpiecznego, jak również dobrze wykonanego i efektywnego kapitałowo projektu typu EPC (usługa zaprojektuj-zamów-wybuduj).

Fluor w Gliwicach działa w ramach linii biznesowej Urban Solutions, jak również jest aktywny w linii Energy Solutions. Posiadamy szerokie doświadczenie w szczególności z zakresu realizacji projektów inwestycyjnych dla segmentów takich jak:

- Life Sciences (farmacja, biotechnologia)

- Advanced Technologies (przemysł bateryjny, centra baz danych)

- Chemicals (chemia, petrochemia, rafinerie).

Jako światowy lider w branży EPC oferujemy szerokie możliwości rozwinięcia kariery zawodowej zarówno w Inżynierii (projektujemy wielobranżowo), Kompletacji Dostaw i Kontraktacji Usług, Kontroli Finansowej i Harmonogramowej Inwestycji, jak i na etapie Budowy w Polsce oraz na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy