Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kontroli regałów

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2019-06-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma handlowo-usługowa z branży logistycznej obsługuje klientów kompleksowo od projektu magazynu do dostarczenia sprzętu i regałów magazynowych.

    Do naszego wesołego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    specjalista ds. kontroli regałów
    teren pracy: województwa: pomorskie i kujawsko-pomorskie

    Oferujemy:

    • samodzielne stanowisko w branży, w której nie można się nudzić
    • możliwość rozwoju i specjalistyczne szkolenia
    • umowę o pracę na pełen etat
    • samochód służbowy
    • komputer
    • telefon

    Oczekujemy:

    • samodzielności i sumienności
    • gotowości do częstych wyjazdów
    • prawa jazdy kat.B
    • wykształcenie techniczne lub BHP będzie dodatkowym atutem
    Zakres obowiązków:
    • wykonywanie przeglądów regałów magazynowych
    • sporządzanie raportów z przeglądów
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom