Specjalista ds. Kontroli Wejściowej Towarów (Incoming Inspection)

KNORR-BREMSE Systemy Pojazdów Szynowych Sp. z o.o.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i prowadzenie spraw związanych z procesem kontroli wejściowej towarów do zakładu produkcyjnego,

  • jakościowe autoryzowanie części dla produkcji,

  • w przypadku reklamacji pełnienie funkcji pierwszego kontaktu dla dostawcy (praca z dostawcami krajowymi i obcojęzycznymi),

  • współudział w organizacji i przeprowadzaniu badania pierwszej sztuki (FAI),

  • koordynacja obiegu dokumentów oraz nadzór nad prowadzeniem rejestru reklamacji i wystawianiem Q Notification w programie SAP,

  • uczestniczenie w analizach RCA,

  • współudział w utrzymaniu i doskonaleniu Systemów Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP w zakresie standardów: ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 i ISO/TS 22613.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, techniczne najlepiej z zakresu zarządzania jakością,

  • doświadczenie w pracy w obszarze kontroli towarów przychodzących w firmie produkcyjnej,

  • znajomość normy PN-EN 10204,

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • mile widziane doświadczenie w branży kolejowej oraz obsługi programu SAP,

  • znajomość metodologii problem solving - Raport 8D,

  • znajomość norm ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 – mile widziana znajomość ISO/TS 22163.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego,

  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu,

  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie, nauka języków obcych, świadczenie urlopowe),

  • dodatkowe premie i nagrody.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

Knorr-Bremse jest globalnym liderem w produkcji systemów hamulcowych oraz dodatkowych podsystemów dla pojazdów szynowych i użytkowych. Obecnie zatrudniamy 30 000 pracowników na całym świecie. Od 1905 roku nasze rozwiązania przyczyniają się do zwiększania efektywności energetycznej oraz bezpieczeństwa ludzi i na torach i drogach.

Przewiń do profilu firmy