Oferta pracy

Specjalista ds. Kontroli wewnętrznej

Kolejowe Zakłady Łączności sp. z o.o.O firmie

Kolejowe Zakłady Łączności sp. z o.o.

Ludwikowo 1

Bydgoszcz

Kolejowe Zakłady Łączności w Bydgoszczy, poszukują kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KONTROLI WEWNĘTRZNEJ
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska:

  • prowadzenie kontroli wewnętrznych lub czynności sprawdzających w KZŁ Bydgoszcz,
  • weryfikacja efektywności obowiązujących regulacji i procedur,
  • identyfikacja nieprawidłowości lub nieefektywności oraz ocena ich wpływu na osiąganie założonych celów,
  • szacowanie i ocena ryzyka wynikającego z działalności poszczególnych komórek organizacyjnych,
  • sporządzanie raportów i protokołów z prowadzonych czynności, opracowywanie rekomendacji i działań naprawczych,
  • udział w kształtowaniu systemu kontroli wewnętrznej,
  • realizację innych zadań powierzonych przez przełożonego, związanych z realizowanymi procesami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość zagadnień związanych z realizacją kontroli wewnętrznych,
  • gotowość i otwartość na poszerzanie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji w zakresie kontroli wewnętrznej,
  • bardzo dobra znajomości pakietu MS Office,
  • dokładność i skrupulatności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • systematyczność oraz umiejętność samodzielnego organizowania przydzielonych zadań,
  • umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych niezbędnych do terminowej realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • możliwość szkoleń oraz podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę sportową,
  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem i klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji prowadzonej przez Kolejowej Zakłady Łączności sp. z o.o. na stanowisko Serwisant, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje, za wszystkie dziękujemy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy