Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. kontroli wewnętrznej

Bank BPH Spółka Akcyjna

  • Norwida 1, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 6 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Norwida 1

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie Matrycą Funkcji Kontroli zgodnie z Rekomendacją H KNF,

  • zapewnianie właściwego raportowania w zakresie wykonania przez komórki organizacyjne obowiązków w zakresie kontroli wewnętrznej,

  • udział w planowaniu i przeprowadzaniu testów ryzyka braku zgodności i przygotowywanie raportów potestowych,

  • udział w badaniu adekwatności i efektywności systemu kontroli wewnętrznej, przygotowywanie ocen i raportów w tym zakresie,

  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń w zakresie funkcjonowania systemu kontroli wewnętrznej ,

  • przygotowywanie i opiniowanie projektów wewnętrznych aktów prawnych,

  • współpraca z innymi funkcjami w zakresie kontroli wewnętrznej i ograniczania ryzyka braku zgodności.

Nasze wymagania

  • znajomość zasad ekonomii, bankowości, prawa cywilnego i bankowego,

  • mile widziane doświadczenie w funkcji compliance albo funkcji kontrolnej w instytucji finansowej,

  • umiejętności związane z analizą danych i formułowaniem wniosków i rekomendacji,

  • umiejętność organizacji pracy, samodzielność, systematyczność, rzetelność,

  • komunikatywny angielski,

  • dobra znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie wielokrotnie wyróżnianej znakiem HR Najwyższej Jakości

  • pracę w modelu hybrydowym

  • pracę w otwartej kulturze, opartej na współpracy, wzajemnym szacunku oraz zaufaniu,

  • możliwość udziału w licznych szkoleniach i działaniach rozwojowych, inicjatywach promujących zdrowy tryb życia oraz wolontariacie

  • owocowe wtorki, kącik z herbatami sezonowymi, biblioteczka z literaturą branżową i nie tylko 

  • atrakcyjny pakiet benefitów, obejmujący ubezpieczenie na życie Generali, prywatną opiekę medyczną Medicover dla pracownika, świadczenia świąteczne, system kafeteryjny MyBenefit

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

Bank BPH to wyjątkowe miejsce. Wierzymy, że ludzie są najważniejsi w organizacji. Dzięki nim rozwijamy się i realizujemy cele. Szczególnie staramy się zapewnić pracownikom nieustanny rozwój ich kompetencji. Dbamy o przyjazne i partnerskie relacje w pracy, pozytywną atmosferę i otwartą komunikację.

Bank BPH jest obecny na polskim rynku od ponad 20 lat, stanowi część grupy kapitałowej GE, jednej z największych i uznanych korporacji na świecie.

Aktualnie strategia i model działania Banku BPH skoncentrowane są na obsłudze portfela kredytów hipotecznych i zapewnienie odpowiedniej obsługi klienta, realizowane dzięki zaangażowanym pracownikom.

Przewiń do profilu firmy